Laury dla sportowców z Chełma i powiatu rozdane

  • 21.03.2017, 09:10
  • TS
Laury dla sportowców z Chełma i powiatu rozdane
W czwartek podczas Gali Mistrzów Sportu w Chełmskim Domu Kultury uhonorowaliśmy najpopularniejszych sportowców, trenerów, debiutantów oraz kluby z terenu miasta i powiatu chełmskiego w 2016 roku. Zwycięzcy otrzymali atrakcyjne nagrody od naszych sponsorów. Gwiazdą wieczoru był zespół Red Lips.

Głosowanie na najpopularniejszych sportowców, trenerów, debiutantów oraz kluby z terenu miasta i powiatu chełmskiego rozpoczęliśmy pod koniec grudnia. W naszym plebiscycie uczestniczyło łącznie 131 zawodników i zawodniczek, 28 trenerów oraz 27 klubów sportowych. W czwartek podczas Gali Mistrzów Sportu nagrodziliśmy laureatów, którzy otrzymali najwięcej głosów od naszych Czytelników.

- Jest nam bardzo miło, że kolejny raz wspólnie z prezydent Agatą Fisz i starostą Piotrem Deniszczukiem, marszałkiem województwa Sławomirem Sosnowskim oraz patronami i sponsorami nagradzamy sportowców, którzy nie tylko osiągają mistrzowskie wyniki, ale także biją rekordy popularności - powiedziała podczas gali Wanda Jaroszczuk, redaktor naczelna Super Tygodnia Chełmskiego.

 

Lista nagrodzonych sportowców, klubów i trenerów znajdziecie w najnowszym numerze Super Tygodnia Chełmskiego

 

Zobacz też: Nagrodziliśmy również krasnostawskich sportowców. Dużo zdjęć!

TS
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe