Nagi zboczeniec grasuje w parku

  • 20.03.2017, 09:40 (aktualizacja 28.03.2017 10:20)
  • (apm)
Nagi zboczeniec grasuje w parku
Ubiegłotygodniowy tekst o ukraińskim zboczeńcu, który – jak ostrzegała chełmianka – napastuje kobiety pod jednym z chełmskich marketów, wywołał niemałe poruszenie. Kolejna osoba przestrzega przed podejrzanym mężczyzną.

"Nie jest to może dobre miejsce na taki post. Ale chciałabym przestrzec wszystkie dziewczyny chodzące na spacery po parku XXX-lecia (koło szkoły Szóstki). Po parku łazi podejrzany typ, który robi sobie dobrze na widok kobiet. Nie przeszkadza mu to, że stoi z opuszczonymi spodniami, a kilkanaście metrów dalej alejkami chodzą matki z dziećmi. Typ z twarzy podobny do nikogo, postury dwumetrowego trolla." – pisze na Facebooku kobieta.

- Nie otrzymaliśmy ostatnio żadnego tego typu zgłoszenia – mówi Ewa Czyż, rzecznik prasowy KMP w Chełmie. – Dobrze by było, gdyby mieszkańcy informowali policjantów o takich zdarzeniach. Na pewno żaden sygnał nie zostanie zlekceważony.

Jak zapewnia rzeczniczka, teren parku jest często patrolowany przez mundurowych. Wiadomo jednak, że widok policjanta raczej nie zachęci zboczeńca do obnażania się.

(apm)
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe