Krzysztof Kurzepa - Chełmska Szkoła Rocka

  • 20.03.2017, 06:00
  • MP
Krzysztof Kurzepa - Chełmska Szkoła Rocka

Krzysztof Kurzepa założył Chełmską Szkołę Rocka w 2009 r. Obecnie mieści się ona przy ul. Reformackiej 27a.

- Na pomysł wpadłem kilkanaście lat temu, kiedy prowadziłem firmę budowlaną. W pewnym momencie uznałem, że chcę zrobić coś w branży muzycznej. Razem z czterema osobami uczymy śpiewu, gry na gitarze, basie, perkusji i klawiszach. Prowadzimy zajęcia rytmiczne dla najmłodszych, udzielamy też porad technicznych.

Chełmska Szkoła Rocka jest otwarta na wszystkie gatunki muzyczne. Sam właściciel ma bardzo bogate doświadczenie sceniczne. Do 2000 r. grał w zespole Klimat W, do 2008 r. działał we własnym projekcie GENS. Krzysztof Kurzepa to także pomysłodawca i założyciel Cool Helmet, Projektu Luty, CHSR Project oraz organizator jam session pod szyldem Chełmskiej Szkoły Rocka. W 2013 roku został gitarzystą legendarnej grupy Human, działał też z Chełmskim Domem Kultury i ma na swoim koncie współpracę z takimi artystami, jak: Marek Dyjak, Wojtek Pilichowski, Marek Raduli czy Wojtek Cugowski. W Chełmskiej Szkole Rocka prowadzi również profesjonalny serwis gitar i wzmacniaczy. Obecnie wiele koncertuje i skupia się na dwóch kolejnych projektach: Niezapomniany Joe Cocker i Muzyczne Twarze Jacka Kawalca.

Krzysztof Kurzepa to również endorser produktów Davida Labogi, konstruktora paczek i kabli gitarowych, i podobnie jak wielu muzyków światowej sceny muzycznej, ma swoją sygnaturę na paczce gitarowej - Krzysztof Kurzepa Custom Made.

MP
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe