Dziedzik

  • 20.03.2017, 06:00
  • MP
Dziedzik

Firma Dziedzik została utworzona w 2008 roku i mieści się przy ul. Rejowieckiej 181 w Chełmie. Na początku działalności wytwarzała materiały promocyjne do kampanii reklamowych realizowanych na terenie kraju. Prężny rozwój sprawił, że w jej zasobach sukcesywnie pojawiały się nowe technologie. Wszystko to pozwoliło na dotarcie do szerszego grona odbiorców i eksportu na rynki europejskie.

Od 8 lat Dziedzik dostarcza na międzynarodowe rynki asortyment służący do promowania i ekspozycji produktów czołowych firm z branży sektora dóbr szybko zbywalnych. Długoletnia praca nad podnoszeniem kompetencji oraz dynamiczny rozwój uplasował firmę jako czołowego producenta materiałów POSM na rynku polskim. Sukces w głównej mierze zawdzięcza ciągłej inwestycji w wykwalifikowany personel oraz rozbudowę parku maszynowo-technologicznego. Obecnie 2500 m2 przestrzeni produkcyjnej pozwala na realizację najbardziej wymagających produkcji oraz wdrożenie innowacyjnych produktów.

Firma Dziedzik nie skupia się wyłącznie na działalności biznesowej, ponieważ cyklicznie wspiera chełmski sztab WOŚP, gromadząc przez lata serduszka z nr 1. Ponadto, aktywnie pomaga hospicjom i klubom sportowym, a także angażuje się w wydarzenia kulturalne w Chełmie i okolicach.

MP
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe