AZART

  • 20.03.2017, 06:00 (aktualizacja 20.03.2017 09:08)
  • MP
AZART

 Firma AZART powstała na początku lat 90. i obecnie zatrudnia 41 osób. Profil jej działalności obejmuje głównie usługi związane z projektowaniem i budową sieci elektroenergetycznych. Początkowa siedziba firmy znajdowała się przy Al. I Armii Wojska Polskiego 41. W pierwszych latach działalności zajmowała się montażem i konserwacją anten zbiorczych oraz budową Chełmskiej Telewizji Kablowej. W następnych latach został otworzony sklep elektroniczny przy ul. Lubelskiej 73A, który oferuje sprzedaż artykułów elektronicznych oraz elektrycznych.

 Po roku 2000 nastąpiły znaczące zmiany, ponieważ zmienił się profil działalności firmy, polegający na rozpoczęciu pierwszych prac energetycznych takich jak: budowanie linii napowietrznych i kablowych, stacji transformatorowych, wykonywanie przyłączy energetycznych, budowa i konserwacja oświetlenia ulicznego oraz sygnalizacji świetlnej skrzyżowań. Oprócz tego w ofercie firmy znajduje się wykonywanie instalacji alarmowych oraz monitoringu.

- Dbałość o jakość oferowanych usług, zaangażowanie w pracę i odpowiedzialność za wykonywane zadania w połączeniu z doświadczoną kadrą i bogatym zapleczem technicznym, a także 20 lat doświadczenia na rynku energetyki, pozwoliło nam być postrzeganym jako rzetelny i zaufany partner. Od lat z powodzeniem realizujemy wszystkie powierzone nam zadania, których liczba z biegiem czasu stale rośnie - zapewniają przedstawiciele firmy.

MP
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe