Agnieszka Suchecka-Folusz - Follow Me

  • 20.03.2017, 06:01
  • MP
Agnieszka Suchecka-Folusz - Follow Me

Agnieszka Suchecka-Folusz to właścicielka butiku Follow Me, który mieści się przy ul. Lubelskiej 27. Jej praca związana jest z pokoleniową tradycją, zamiłowaniem do sztuki i artystyczną kreatywnością.

- Pasją do zawodu zaraził mnie tata Piotr, mój największy mentor - zaznacza pani Agnieszka. - Bez niego nie rozwinęłabym skrzydeł i nie byłabym tu, gdzie jestem. Nie zatrzymuję się, stale gnam za marzeniami i rozwijam zasięg działalności, nie tracąc wiary w to, że mi się uda. Zadowolenie klientek to dla mnie największe wyróżnienie.

Follow Me zostało stworzone na wzór małych klimatycznych francuskich butików. Każda kobieta znajdzie tu coś dla siebie, spośród unikalnych butów, ubrań i dodatków. Ponadto pani Agnieszka ma również dwa inne sklepy. - Outlet z butami ojca oraz Garderobę po drugiej stronie butiku. W drugim z tych miejsc panie mogą sprzedać swoje rzeczy, pod warunkiem, że są nowe. Dla właścicielki nieocenionym wzorem jest jej tata, z którym wymieniają się doświadczeniem i doradzają sobie w swoich branżach.

- Chętnie wspieram osoby, które mają podobną pasję, tworzą własne kolekcje i sprawia im to satysfakcję. Klientki odchodzą od sieciówek i poszukują wyszukanych egzemplarzy, perełek jedynych w swoim rodzaju.

Pani Agnieszka stale poszerza horyzonty i nawiązuje kontakty biznesowe, nie tylko w Chełmie, ale także w dalszych zakątkach Polski, na Ukrainie oraz w Anglii. Prężnie działa również na Facebooku, gdzie stale zamieszcza zdjęcia nowości, na które z niecierpliwością czekają klientki.

MP
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe