Syn podejrzany o zabójstwo matki

  • 20.03.2017, 08:42 (aktualizacja 20.03.2017 08:52)
  • TS
Syn podejrzany o zabójstwo matki
Mieszkańcy Wojsławic są wstrząśnięci tym, co wydarzyło się w czwartek wieczorem w ich miejscowości. W jednym z domów na końcu wsi znaleziono martwą 68-letnią kobietę. Na ciele denatki widoczne były ślady pobicia. Policja zatrzymała podejrzanego. To jej 43-letni syn.

Wszystko rozegrało się w czwartek przed godziną 18. Dyżurny chełmskiej komendy otrzymał zgłoszenie, że jeden z mieszkańców Wojsławic nie może skontaktować się ze swoją sąsiadką.

- Zenek dzwonił do Czesi, ale ta nie odbierała. Po jakimś czasie poszedł do niej. Stukał, pukał, ale nikt nie otwierał. Zadzwonił w końcu po policję – relacjonuje jeden z mieszkańców Wojsławic, z którym rozmawialiśmy w pobliżu domu, w którym doszło do makabrycznego odkrycia.

- Skierowani na miejsce policjanci zauważyli przez okno leżącą na podłodze kobietę. Wyważyli drzwi i weszli do środka – informuje podkom. Ewa Czyż, rzeczniczka prasowa Komendy Miejskiej Policji w Chełmie. - Na ciele denatki widoczne były obrażenia, m.in. głowy, świadczące o udziale osób trzecich w tym zdarzeniu. Przybyły na miejsce lekarz pogotowia stwierdził zgon – dodaje Czyż.

 

Więcej o tym co udało się ustalić w sprawie przeczytacie w najnowszym numerze Super Tygodnia Chełmskiego

TS
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe