Koty marcują w Decaffencji

  • 17.03.2017, 08:39 (aktualizacja 17.03.2017 10:53)
  • MP
Koty marcują w Decaffencji
Na 18 marca planowany jest koncert chełmskiej kapeli Koty. O zespole zrobiło się ostatnio głośno za sprawą dwóch konkursów muzycznych, podczas których chełmscy muzycy wprost rozgromili konkurencję. Kto do tej pory nie słyszał jak grają, obowiązkowo powinien się wybrać na sobotni koncert.

Ich muzyka to mieszanka jazzu i funku, ale przede wszystkim muzyka grana z pasją i sercem. Zespół tworzą: Michał Kozar - gitara, Igor Terlecki - perkusja, Grzegorz Kawecki - bas i Szymon Chołomiej - klawisze.

Muzycy mają za sobą pierwsze regionalne sukcesy. Podczas czwartej edycji konkursu muzycznego "Stajnia Augiasza", który odbył się w Hrubieszowie. Młodzi miłośnicy jazzu zajęli pierwsze miejsce, zyskali nowych fanów, a także otrzymali bardzo ciekawą propozycję muzyczną. Zespół Koty zaskarbił sobie także serca jurorów konkursu "Mam Talent u Czarniecczyków", którzy nagrodzili go pierwszym miejscem. Młodzi jazzmani otrzymali również nagrodę publiczności oraz nagrodę za osobowość artystyczną tegorocznej edycji.

Koty włączyły się oczywiście muzycznie - ale nie tylko - w tegoroczny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Zagrali wspaniały koncert i przekazali na licytację pałki perkusyjne, które osiągnęły całkiem niezłą cenę.

Zdolni, wrażliwi, twórczy... więc warto posłuchać ich na żywo.

Zagrają w Decaffencji w sobotę, 18 marca. Początek o godz. o 20.00  Bilety dostępne w kawiarni w cenie 10 zł.

MP
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe