Wika Szymaniak wygrała Złoty Grzebień

  • 13.03.2017, 08:43 (aktualizacja 13.03.2017 14:56)
  • GD
Wika Szymaniak wygrała Złoty Grzebień
Trzecia edycja Międzyszkolnego Konkursu Fryzjerskiego "Najlepszy uczeń w zawodzie fryzjer" cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem. O "Złoty grzebień" walczyło 25 drużyn z 15 szkół ponadgimnazjalnych z województwa lubelskiego oraz z Radomia i Garwolina. Główną nagrodę wygrała jednak reprezentantka gospodarzy.

Tegoroczny konkurs przypadł 8 marca, w dniu święta płci pięknej. Gospodarzem zmagań był Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Krasnymstawie. W tym roku stylizacje nawiązywały do hasła przewodniego "Anioły i Demony". W skład jury wchodzili opiekunowie drużyn.

Pierwszą nagrodę ku zadowoleniu gospodarzy zdobyła Wika Szymaniak z ZSP nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Krasnymstawie. W zwycięskiej stylizacji pomagała jej asystentka Julia Wójtowicz, która zajęła się makijażem, oraz modelka Monika Bednarz.

Zobaczcie relację wideo:

 - Podczas przygotowań okazało się, że muszę przygotować stylizację związaną z aniołem. Pierwsze, co mi się skojarzyło, to skrzydła. Pomyślałam, że byłoby fajnie, jeśli z włosów uda się zrobić coś na taki kształt. Stwierdziłam, że jakąś sklejaną fryzurę z internetu każdy może wymyślić i zrobić. Chciałam, żeby pomysł i cały ten koncept był mój własny, a nie gdzieś podpatrzony. Nie spodziewałam się, że wygram. Na ten sukces zapracowała jednak cała moja klasa - mówi Wika Szymaniak z Wielkopola.

Drugie miejsce zajął Kacper Odziemczyk z ZSP Nr 2 CKP im. Tadeusza Kościuszki w Garwolinie. Na podium znalazła się również Karolina Marczak z Technikum Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Lublinie.

Wyróżnienia otrzymali: Natalia Kopeć z Zespołu Szkół Odzieżowo-Włókienniczych im. W. St. Reymonta w Lublinie, Marcin Chomicki z Zespołu Szkół Gastronomicznych i Hotelarskich im. Kazimierza Andrzeja Jaworskiego w Chełmie oraz Patrycja Zarzycka z Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Biłgoraju.

Druga drużyna reprezentująca Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Krasnymstawie w składzie: Anna Błasiak, model Krzysztof Borkowski znalazła się poza podium. Uczniów klasy trzeciej technikum usług fryzjerskich przygotowała Anna Ziemińska-Chojnacka, nauczycielka przedmiotów fryzjerskich.

- Tegoroczna edycja - jeżeli chodzi o nagrody - była bardzo bogata. Ufundowali je: Laboratorium Kosmetyczne Joanna sp. j., Hair Company Prospector, Emporio Studio w Chełmie, Rada Rodziców ZSP Nr 1 w Krasnymstawie. Oprawę fotograficzną konkursu zapewnił Wojciech Chudzik - Fotografia Ślubna i Glamour. Wszystkim serdecznie dziękujemy, a uczestników zapraszamy w przyszłym roku - Monika Łepik, kierownik Szkolenia Praktycznego ZSP Nr 1 w Krasnymstawie.

Więcej zdjęć oraz relacja na stronie supertydzien.pl.

GD
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe