Najtwardsze dziewczyny są w Ekonomach

• 7.03.2017, 06:51 (aktualizacja 07.03.2017 10:56)
  • JK
22 lutego w Miejskiej Hali Sportowej Chełmie rozegrano Miejską Licealiadę w Piłce Ręcznej Dziewcząt. Pierwsze miejsce zajęły reprezentantki Zespołu Szkół Ekonomicznych i III Liceum Ogólnokształcącego w Chełmie. Organizatorem zawodów był Miejski Szkolny Związek Sportowy w Chełmie.

Najlepsza drużyna turnieju, ekipa Zespołu Szkół Ekonomicznych i III Liceum Ogólnokształcącego w finale pokonała reprezentację Zespołu Szkół Zawodowych nr 5 5:2 oraz zdeklasowała Zespół Szkół Gastronomicznych i Hotelarskich 8:1. Tuż za Ekonomami w klasyfikacji generalnej uplasował się Zespół Szkół Zawodowych nr 5 oraz II Liceum Ogólnokształcące.

W reprezentacji Ekonomów znalazły się: Weronika AdamczukEwa BłaszkoKarolina KorenczukWeronika SuszkoElżbieta WaszyńskaWeronika KrzysiakAleksandra PalikAnna PodlipnaAleksandra WepaWiktoria DenkiewiczAnna DworakWeronika DziubińskaAleksandra DanielAnna DworakZuzanna Kmieć.