Wygrali w bitwach na głosy

  • 28.02.2017, 09:52 (aktualizacja 06.03.2017 13:53)
  • GD
Wygrali w bitwach na głosy
Drugi etap konkursu wokalnego "The Voice of Głowacki" był niezwykle wyrównany. Uczestnicy zaprezentowali się najpierw w bitwach na głosy, a potem indywidualnie w wybranych utworach.

Półfinałowe zmagania drugiej edycji przeprowadzono w ubiegłą środę w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 im. Bartosza Głowackiego. Cztery drużyny przygotowane zostały przez trenerów, których uczestnicy wybierali podczas eliminacji. Z każdego zespołu do finału mogły awansować po dwie osoby.

Z drużyny Jadwigi Litkowskiej do finału przeszli: Karolina Kopeć i Marcin Trumiński. Z zespołu Anny Klus najlepiej zaprezentowali się: Anna Żebrowska i Agata Skorek. Wśród podopiecznych Małgorzaty Dzik awans wyśpiewały sobie: Maja Kowalczyk i Jagoda ChojanRobert Maciejewski wybrał do dalszej rywalizacji: Wojciecha Dziedzica i Katarzynę Kowal.

Zobaczcie film z półfinału! 

W półfinale udział wzięli ponadto: Ewa Bojarczuk, Kamila Gleń, Gabriela Dubaj, Klaudia StećkoSylwester Bożemski, Zuzanna Bojarczuk, Adrian Korkosz i Łukasz Koziej. Po prezentacjach wielu z tych uczestników wydawało się faworytami swoich par. Każdy z trenerów zgodnie jednak stwierdził, że o przejściu do finałowego etapu decydowały detale.

Warto dodać, że cały koncert półfinałowy "The Voice of Głowacki" był transmitowany na żywo na facebookowej stronie szkoły. Gościnnie wystąpiła Roksana Kostrzewska.

Finał konkursu zaplanowano na 20 marca w Krasnostawskim Domu Kultury. Tego dnia wyłoniony zostanie zwycięzca drugiej edycji oraz laureaci kolejnych miejsc. Jeden z uczestników otrzyma również nagrodę publiczności.

GD
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe