Rozpoczynamy plebiscyt sportowy

  • 5.11.2018, 11:02 (aktualizacja 09.11.2018 09:27)
  • TS
Rozpoczynamy plebiscyt sportowy
Wszystkich sportowców, miłośników sportu i Czytelników Super Tygodnia zapraszamy do udziału w naszym kolejnym plebiscycie sportowym. Wzorem poprzednich lat wspólnie będziemy wybierać najpopularniejszych sportowców, trenerów, debiutantów oraz wyróżniające się kluby z miasta i powiatu chełmskiego.

W Chełmie głosowanie w kategorii Sportowiec Roku będzie przebiegało w dwóch kategoriach wiekowych: zawodników i zawodniczek do 16 lat oraz powyżej 16 lat. W młodszej kategorii zostanie wyłonionych pięciu najlepszych sportowców, z kolei w kategorii starszej wyłonimy Złotą Dziesiątkę. Uhonorujemy także najpopularniejszych trenerów, debiutantów oraz kluby.

W oddzielnym głosowaniu wybierzemy wyróżniających się 10 sportowców, a także trenerów, debiutanta i klub z powiatu chełmskiego.

W tegorocznym plebiscycie głosowanie będzie podzielone na dwa etapy. Pierwszy potrwa do końca roku. Do drugiego etapu, który rozpocznie się na początku stycznia, zakwalifikują się sportowcy z największą liczbą głosów.

Pozostałe zasady nie ulegną zmianie. W drugim etapie kandydatów z największą liczbą głosów oceniać będzie także kapituła, która przyzna dodatkowe punkty.

W tegorocznym plebiscycie znaleźli się kandydaci wytypowani przez kluby sportowe, działające w mieście i powiecie. Zgłoszenia przyjmujemy jeszcze do końca tego tygodnia. Głosowanie zakończy się w lutym 2019 r. (dokładny termin podamy w następnych numerach naszego tygodnika). Laureatów plebiscytu poznamy podczas Gali Mistrzów Sportu, którą planujemy zorganizować jeszcze przed rozpoczęciem ferii zimowych.

W każdym wydaniu publikować będziemy aktualną listę faworytów. Zwycięzcy otrzymają oczywiście atrakcyjne nagrody od sponsorów. Nagrodzimy także głosujących. Zapraszamy do zabawy.

*Uwaga! Do kategorii zawodników powyżej 16 roku życia zostaną zakwalifikowane osoby, które do 31 grudnia br. ukończą 16 lat.

 

SPORTOWIEC ROKU (zawodnicy powyżej 16 lat)

 

PIŁKA NOŻNA

  • Mateusz Kompanicki (Chełmianka Chełm) – kapitan drużyny, cechuje go duży uniwersalizm i wysoka skuteczność, potrafi zagrać na wielu pozycjach, w zależności od potrzeb, prawdziwy duch drużyny i jej najlepszy strzelec, potrafi zdobywać bramki w różny sposób, systematycznie podwyższa swoje umiejętności.
  • Jakub Jodłowski (Chełmianka Chełm) – jeden z czołowych zawodników drużyny juniorów Chełmianki, wszechstronny, utalentowany, potrafi zagrać na wielu pozycjach, charakteryzuje się wysoką inteligencją gry, zawsze prezentuje wysoki i wyrównany poziom.

 

SIATKÓWKA

  • Mikołaj Miszczuk (Tempo Chełm) – zdobywca 9. miejsca w tegorocznych mistrzostwach Europy w siatkówce plażowej w kategorii U-20, zdobywca 5. miejsca w Mistrzostwach Świata w kat. U-19 w chińskim Nanjing, uczestnik Młodzieżowych Igrzysk Olimpijskich w Buenos Aires.

 

STRZELECTWO

  • Julia Łoś (Dragon Chełm) – W 2018 r. zdobyła srebrny medal indywidualnie w karabinie dowolnym leżąc w finale centralnym Srebrnych Muszkietów, 5. miejsce w konkurencji karabinu pneumatycznego w II rundzie Pucharu Polski, 6. miejsce w karabinie dowolnym trzy postawy i karabinie dowolnym leżąc na Mistrzostwach Polski Juniorów. Warto też podkreślić, że jej srebro na Srebrnych Muszkietach jest pierwszym medalem od prawie trzydziestu lat, jaki na tych zawodach zdobył zawodnik z Chełma.

 

ZAPASY

  • Izabela Czarnota (Olimpijczyk Chełm) – brązowa medalistka Akademickich Mistrzostw Polski.
  • Anna Dworak (Olimpijczyk Chełm) – brązowa medalistka Akademickich Mistrzostw Polski.
  • Marta Lewandowska (Olimpijczyk Chełm) – 5. miejsce na Młodzieżowych Mistrzostwach Polski.
  • Izabela Lewandowska (Olimpijczyk Chełm) – 5. miejsce na Młodzieżowych Mistrzostwach Polski.
  • Patrycja Grzesiuk (Olimpijczyk Chełm) – 5. miejsce na Mistrzostwach Polski Juniorek we Włodawie.
  • Julita Lekan (Olimpijczyk Chełm) – 5. miejsce na Mistrzostwach Polski Juniorek we Włodawie.
  • Klaudia Wdowicz (Olimpijczyk Chełm) – 5. miejsce na Mistrzostwach Polski Juniorek we Włodawie.

 

TENIS STOŁOWY

  • Paulina Tatysiak (Ogniwo Chełm) – brązowa medalistka drużynowych mistrzostw województwa lubelskiego. 
  • Tomasz Majewski (Ogniwo Chełm)– podstawowy zawodnik najlepszego klubu w województwie lubelskim w II lidze w sezonie 2017/2018, dziesiąty zawodnik ubiegłorocznego sezonu w II lidze (indywidualnie).
  • Adrian Kubajka (Ogniwo Chełm) – podstawowy zawodnik najlepszego klubu w województwie lubelskim w II lidze w sezonie 2017/2018.

 

PŁYWANIE

  • Patryk Janiczuk (MUKS Lider Chełm) – reprezentant kadry narodowej do lat 16, srebrny i brązowy medalista Mistrzostw Polski Juniorów, odpowiednio na 100 m stylem dowolnym i 50 m stylem motylkowym.

 

SPORTY WALKI

  • Rafał Kijańczuk (Fabryka Sportu w Chełmie) – zawodnik walczący w MMA, ma już za sobą sześć zawodowych walk, wszystkie wygrał przez nokaut, współpracuje z jedną z największych organizacji MMA na świecie - M-1 Global.

 

SPORTOWIEC ROKU (zawodnicy do 16 lat)

KARATE

  • Fabian Nafalski (Chełmska Szkoła Karate Kyokushin Satori) – 9 lat, karate zaczął ćwiczyć w wieku 4 lat, uczestnik ponad 40. turniejów, w których 28 razy odnosił triumf, trzykrotnie stawał na drugim miejscu podium i czterokrotnie zajmował trzecie miejsce. Jeden z najbardziej utytułowanych zawodników ChSKK Satori.

 

SIATKÓWKA

  • Kinga Sienkiewicz (Tempo Chełm) – 9. miejsce w finale mistrzostw Polski w siatkówce plażowej w kategorii młodziczek.

 

BOKS

  • Julia Szeremeta (MKS II LO Chełm) – srebrna medalistka Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Koninie, złota medalistka Pucharu Polski Kadetek w Grudziądzu, uczestniczka Mistrzostw Europy Kadetek, reprezentantka Polski w tej grupie wiekowej.

 

ZAPASY

  • Monika Dziewulska (Olimpijczyk Chełm) – brązowy medal na Mistrzostwach Polski juniorek młodszych.
  • Patrycja Kuczura (Olimpijczyk Chełm) – uczestniczka Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży.
  • Aleksandra Dolińska (Olimpijczyk Chełm) – uczestniczka Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży.
  • Joanna Grzesiuk (Olimpijczyk Chełm) – uczestniczka Pucharu Polski Kadetek.
  • Alicja Nowosad (Olimpijczyk Chełm) – złota medalistka Mistrzostw Makroregionu Młodziczek, złota medalistka ogólnopolskiego turnieju Uczniowskich Klubów Sportowych.

 

TRENERZY

  • Agnieszka Radelczuk – UKS Tempo Chełm
  • Jan Dąbski – Dragon Chełm
  • Bartłomiej Zakrzewski – Chełmska Szkoła Karate Kyokushin Satori
  • Krzysztof Kozioł –Klub Karate Kyokushin Kanku w Chełmie
  • Jerzy Krasowski – Olimpijczyk Chełm
  • Artur Bożyk – Chełmianka Chełm
  • Jan Konojacki – Chełmianka Chełm
  • Paweł Białas – MKS Sambo Chełm
  • Józef Radziewicz – MKS II LO Chełm
  • Jacek Kozłowski – KS Ogniwo Chełm
  • Tomasz Czuryłowicz – KS Ogniwo Chełm
  • Michał Filipczuk – UKS Niedźwiadek Chełm
  • Mariusz Raćkowicz – MUKS Lider Chełm

 

DEBIUT ROKU

  • Julia Radelczuk (Tempo Chełm) – 9. miejsce w finale mistrzostw Polski w siatkówce plażowej w kategorii młodziczek, niedawno została powołana do reprezentacji narodowej w siatkówce halowej w kat. U-14.
  • Mateusz Blinowski (MKS Sambo Chełm) – uczeń I LO w Chełmie, brązowy medalista Mistrzostw Polski Seniorów w Sambo, srebrny medalista Pucharu Polski Wschodniej Amatorskiej Ligi MMA 153. w Lublinie.
  • Igor Rondoś (MKS II LO Chełm) – boks trenuje stosunkowo od niedawna, bo od ok. roku, ma za sobą trzy walki pokazowe w ringu, wszystkie rozstrzygnął na swoją korzyść, jak podkreśla trener, Igor obdarzony jest wielkim talentem, szkoleniowiec wróży mu owocną przyszłość w tej dyscyplinie sportu.
  • Przemysław Kalinowski (KS Ogniwo Chełm) – indywidualny mistrz województwa lubelskiego w sezonie 2017/2018.
  • Karol Pendel (UKS Niedźwiadek Chełm) – wyróżniający się zawodnik w drużynie trampkarzy, kapitan drużyny, w mijającym roku zadebiutował w reprezentacji województwa lubelskiego i od razu stał się jej jednym z filarów.
  • Martyna Pastuszak (Dragon Chełm) – niezwykle ambitna zawodniczka, chcąca dorównać najlepszym w klubie i województwie. Mimo krótkiego, bo ok. rocznego stażu zawodniczego zdołała zdobyć medal na Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików. Bardzo dobrze radzi sobie w rankingach wojewódzkich. Jeszcze nie mając licencji zawodniczej, zdobyła puchar za 1. miejsce na Ogólnopolskich Zawodach o Puchar Żołnierzy Wyklętych.

 

KLUBY

  • Chełmska Szkoła Karate Kyokushin Satori
  • Klub Karate Kyokushin KANKU w Chełmie
  • Chełmianka Chełm
  • MKS Sambo Chełm
  • MKS II LO Chełm KS
  • Ogniwo Chełm
  • UKS Tempo Chełm
  • UKS Niedźwiadek Chełm
  • Cement-Gryf Chełm
  • MUKS Lider Chełm

 

POWIAT CHEŁMSKI - SPORTOWIEC ROKU (powyżej 16 lat)

PIŁKA NOŻNA

  • Adam Mazurek (Start Regent Pawłów) – jeden z najmłodszych, ale zarazem jeden z najbardziej wyróżniających się zawodników drużyny Startu, umiejący grać na wielu pozycjach, dobry duch zespołu, dysponuje mocnym uderzeniem z dystansu.
  • Kamil Sawa (Victoria Żmudź) – mocny punkt drużyny występującej w lubelskiej IV ligi, kapitan zespołu, jeden z najbardziej doświadczonych zawodników, dobry przykład dla młodszych kolegów z klubu.
  • Tomasz Pogorzelec (Victoria Żmudź) – ostoja defensywy, posiadający duże doświadczenie, niezwykle ambitny i waleczny, jego atutami są dobra gra głową oraz odbiór piłki.
  • Kazimierz Bala (Kłos Gmina Chełm) – jeden z czołowych i najbardziej doświadczonych zawodników, kapitan drużyny, ma za sobą występy w III lidze w barwach Chełmianki, dysponuje dobrym uderzeniem z dystansu, szybki, przebojowy.
  • Damian Flis (Kłos Gmina Chełm) – środkowy pomocnik, jeden z najbardziej doświadczonych zawodników, kieruje grą zespołu, to od niego zaczyna się większość akcji.
  • Kacper Kowalski (Kłos Gmina Chełm) – ostoja defensywy, posiada bardzo dobry odbiór piłki, jak na swoją nominalną pozycję strzela dużo bramek.
  • Łukasz Drzewicki (Kłos Gmina Chełm) – czołowy zawodnik drużyny, jeden z najbardziej doświadczonych, ma za sobą grę w III lidze w barwach Chełmianki, niezwykle bramkostrzelny.
  • Paweł Fornal (Kłos Gmina Chełm) – szynki, przebojowy, może grać na kilku pozycjach, zarówno w obronie, jak i w pomocy, posiada trzecioligowe doświadczenie, grał m.in. w barwach Chełmianki, dysponuje dobrym uderzeniem z dystansu oraz dobrym dośrodkowaniem.
  • Karol Knot (Ogniwo Wierzbica) – jeden z najlepszych środkowych pomocników w chełmskiej klasie okręgowej, bramkostrzelny, dysponuje mocnym uderzeniem z dystansu.
  • Karol Stańczuk (Ogniwo Wierzbica) – zdolny, błyskotliwy, szybko się uczy, ma perspektywy, żeby grać w wyższej klasie rozgrywkowej.
  • Bartek Mazurek (Ogniwo Wierzbica) – czołowy, jeden z najbardziej doświadczonych zawodników, serce drużyny, bramkostrzelny, posiada trzecioligowe doświadczenie, grał m.in. w Chełmiance, Stali Poniatowa, Avii Świdnik.
  • Dawid Bereda (Astra Leśniowice) – młody (17 lat), ale już niezwykle bramkostrzelny zawodnik, mimo młodego wieku trzeci sezon występuje w drużynie seniorów, szybki, filigranowy napastnik.
  • Rafał Wachulski (Sawena Sawin) – zawodnik grający na pozycji środkowego pomocnika, bardzo ambitny, waleczny, ostoja drużyny.
  • Adrian Czerwińśki (Unia Rejowiec) – jeden z najlepszych zawodników chełmskiej klasy okręgowej oraz jeden z najlepszych zawodników w historii klubu, bramkostrzelny, waleczny i niezwykle ambitny, posiada wysoki poziom umiejętności technicznych.
  • Marcin Kloc (Unia Rejowiec) – Ostoja defensywy, kapitan drużyny, dobry duch zespołu, niewątpliwie jeden z najlepszych środkowych obrońców w chełmskiej klasie okręgowej, bardzo sumienny i ambitny.
  • Adrian Osoba (Spółdzielca Siedliszcze) – zawodnik występujący w drużynie seniorów, wszechstronny, dobrze wyszkolony technicznie.
  • Radosław Grzesiuk (Spółdzielca Siedliszcze) – mimo młodego wieku pewny punkt w formacji obronnej Spółdzielcy, wysokie umiejętności techniczne, dobry odbiór piłki i dobra gra głową.
  • Daniel Orłowski (Spółdzielca Siedliszcze) – ostoja defensywy, młody, sumienny, pracowity, odpowiedzialny, regularnie podnosi swoje umiejętności.
  • Marek Stefańczuk (Spółdzielca Siedliszcze0 – szybki, przebojowy, wprowadza duży spokój na boisku, dobrze gra głową.
  • Kamil Alikowski (Vojsławia Wojsławice) – szybki, waleczny, ambitny, serce drużyny, zawsze zostawia dużo zdrowia na boisku.
  • Grzegorz Kliszcz (Vojsławia Wojsławice) – napastnik występujący w drużynie seniorów, waleczny, dysponuje mocnym i precyzyjnym uderzeniem z dystansu.
  • Patryk Godlewski (Vojsławia Wojsławice) – mimo młodego wieku (18 lat) regularnie występuje w drużynie seniorów, dysponuje mocnym uderzeniem i dośrodkowaniem, szybki i ambitny.
  • Karol Mielniczuk (Vojsławia Wojsławice) – dysponuje dobrym wyprowadzeniem piłki, jest także zdecydowany w odbiorze, dysponuje mocnym uderzeniem.
  • Tomasz Szumilak (Vojsławia Wojsławice) – jeden z najbardziej doświadczonych i najlepszych zawodników w obecnej kadrze, to przede wszystkim na nim opiera się gra drużyny, kieruje grą zespołu, zawsze wkłada w grę maksimum zaangażowania, dobry przykład dla młodszych kolegów z drużyny.
  • Szymon Maliszewski (Granica Dorohusk) – bramkostrzelny napastnik, dysponuje dobrą szybkością i precyzyjnym wykończeniem akcji.
  • Michał Grzywna (Granica Dorohusk) – jest uniwersalnym zawodnikiem, może występować na wielu pozycjach.
  • Dominik Swatek (Granica Dorohusk) – pewny punkt defensywy, bardzo dobry w odbiorze, zdecydowany w swoich interwencjach, posiada dobre wyprowadzanie piłki.
  • Jakub Martyn (Sparta Rejowiec Fabryczny) – utalentowany pomocnik, mimo młodego wieku (18 lat) pewnie wszedł do drużyny seniorskiej i wywalczył sobie miejsce w podstawowej jedenastce, jego rozwój idzie w dobrym kierunku.
  • Sławomir Tatysiak (Orzeł Srebrzyszcze) – jeden z najlepszych i najbardziej doświadczonych zawodników grających w chełmskiej klasie okręgowej, bramkostrzelny, kierują grą zespołu orła.
  • Andrzej Olender (Orzeł Srebrzyszcze) – jeden z najlepszych napastników w lidze, dobrze wyszkolony technicznie, dużo widzi na boisku, często asystuje przy zdobytych bramkach.
  • Szymon Tatysiak (Orzeł Srebrzyszcze) – zawodnik występujący w formacji obronnej, ale usposobiony do gry ofensywnej, skuteczny w pojedynkach 1x1.

 

SIATKÓWKA

  • Michał Piłat (UKS Arka Wojsławice) – lider drużyny, posiada ogromne doświadczenie, w ostatnim sezonie prezentował wyrównaną formę, będąc czołowym libero III ligi.
  • Gabriel Wlaź (UKS Arka Wojsławice) – skutecznie prowadził grę drużyny jako rozgrywający, to pozwoliło na osiągnięcie zakładanych celów klubu, jakim był udział w turnieju barażowym o II ligę.
  • Tomasz Kociuba (UKS Arka Wojsławice) – były kapitan Tempa Chełm, w ostatnim sezonie był liderem nowo powołanego klubu.

 

SPORTOWIEC ROKU (zawodnicy do 16 lat)

ZAPASY

  • Julia Jaworska (Dragon Siedliszcze) – srebrna medalistka Mistrzostw Makroregionu Młodziczek.
  • Ewelina Cieślicka (Dragon Siedliszcze) – brązowa medalistka ogólnopolskiego turnieju Uczniowskich Klubów Sportowych.

 

SUMO

  • Oliwia Michalak (Dragon Siedliszcze) – złota medalistka Mistrzostw Polski w Sumo.
  • Julia Grzesiuk (Dragon Siedliszcze) – brązowa medalistka Mistrzostw Polski w Sumo.

 

PIŁKA NOŻNA

  • Miłosz Kusy (Victoria Żmudź) – młody, utalentowany i perspektywiczny zawodnik drużyny juniorów, dobrze kieruje grą zespołu, posiada dobre dośrodkowanie i strzał z dystansu.
  • Karol Fronc (Victoria Żmudź) – najlepszy zawodnik drużyny młodzików, posiada ogromny talent, świetny drybler, niezwykle bramkostrzelny.
  • Konrad Klimowicz (Ogniwo Wierzbica) – jeden z najzdolniejszych zawodników młodego pokolenia w Wierzbicy, wychowanek klubu (rocznik 2004), niezwykle bramkostrzelny, za rok ma szansę grać w drużynie seniorów.
  • Piotr Nastaj (Astra Leśniowice) – jeden z najlepszych strzelców w chełmskiej lidze trampkarzy, dobre warunki fizyczne.
  • Paweł Alikowski (Kłos Gmina Chełm) – bramkostrzelny, w rundzie jesiennej obecnego sezonu w chełmskiej lidze juniorów zdobył 13 goli, systematycznie podwyższa swoje umiejętności, ma już za sobą treningi z drużyną seniorów, jeden z najlepiej zapowiadających się zawodników młodego pokolenia w Kłosie.
  • Jakub Łubkowski (Sawena Sawin) – środkowy pomocnik grający w drużynie trampkarzy, zawodnik o wysokich umiejętnościach technicznych, kieruje grą zespołu.
  • Damian Ćwir (Sawena Sawin) – środkowy pomocnik grający w drużynie trampkarzy, wysoki poziom umiejętności technicznych, waleczny, od niego zaczyna się większość akcji.
  • Kacper Terlecki (Unia Rejowiec) – jeden z najlepszych zawodników młodego pokolenia w swoim klubie, występuje w drużynie juniorów, posiada wysokie umiejętności techniczne, dysponuje mocnym, a przy tym bardzo precyzyjnym uderzeniem z dystansu, jest bramkostrzelny.
  • Maciej Szumilak (Vojsławia Wojsławice) – dobrze wyszkolony technicznie, dobrze operuje, zarówno lewą, jak i prawą nogą, gra w środku pomocy, dobrze kieruje grą zespołu juniorów, w niedalekiej przyszłości z pewnością będzie jednym z najważniejszych zawodników – wychowanków.
  • Jakub Kamiński (Sparta Rejowiec Fabryczny) – bramkarz drużyny trampkarzy, na co dzień trenuje z bramkarzami drużyny seniorskiej, młody, perspektywiczny, ma zadatki na dobrego zawodnika na tej pozycji.

 

TRENERZY

 

  • Kamil Góra (Start Regent Pawłów)
  • Piotr Moliński (Victoria Żmudź)
  • Tomasz Hawryluk (Kłos Gmina Chełm)
  • Sławomir Skorupski (Ogniwo Wierzbica)
  • Mariusz Pasicki (Ogniwo Wierzbica)
  • Artur Dąbrowski (Astra Leśniowice)
  • Piotr Sołoducha (Sawena Sawin)
  • Tomasz Kędzierski (Unia Rejowiec)
  • Damian Osoba (Spółdzielca Siedliszcze)
  • Sławomir Świadysz (Vojsławia Wojsławice)
  • Marek Grzywna (Granica Dorohusk)
  • Bartosz Bodys (Sparta Rejowiec Fabryczny)
  • Sebastian Kogut (Orzeł Srebryszcze)

 

DEBIUT ROKU

  • Katarzyna Iwaniuk (Dragon Siedliszcze) – brązowa medalistka Mistrzostw Polski w Sumo.
  • Gabriel Kędzierski (Start Regent Pawłów) – jeden z najzdolniejszych juniorów Startu, który zdążył już w obecnym sezonie zadebiutować w zespole seniorskim, jego autami są przede wszystkim szybkość i waleczność.
  • Jakub Fronc (Victoria Żmudź) – zrobił bardzo duży progres w ostatnim roku, jeszcze jako junior zaliczył wiele udanych występów w czwartoligowej drużynie seniorów, w obecnym sezonie w tej klasie rozgrywkowej ma na koncie trzy zdobyte bramki.
  • Jakub Górny (Unia Rejowiec) – jeden z najbardziej utalentowanych zawodników w historii klubu, dysponuje świetną techniką, mimo młodego wieku (rocznik 2003) jest podstawowym zawodnikiem drużyny seniorów występującej w chełmskiej klasie okręgowej, niezwykle sumienny i ambitny, posiada olbrzymi potencjał piłkarski.
  • Adrian Pastuszak (Unia Rejowiec) – zawodnik występujący na pozycji bramkarza, mimo młodego wieku przebojem wdarł się do drużyny seniorów, prezentuje wysoki i równy poziom w meczach ligowych, pewny w swoich interwencjach, niezwykle utalentowany, ma szansę bronić na wysokim poziomie.
  • Jakub Czmielewski (Sawena Sawin) – mimo młodego wieku (15 lat) zawodnik gra regularnie w drużynie seniorów na pozycji napastnika, kreatywny, często wypracowuje sytuacje bramkowe dla drużyny.
  • Mateusz Śmigielski (Spółdzielca Siedliszcze) – mimo młodego wieku już występuje w drużynie seniorów, jest szybki i wytrzymały, charakteryzuje się dobrym dośrodkowaniem i uderzeniem z dystansu.
  • Dawid Serafin (Vojsławia Wojsławice) – nowy nabytek Vojsławii, jeden z najlepszych zawodników w obecnej kadrze zespołu, gra na pozycji stopera, posiada wysokie umiejętności techniczne, cechuje go dobry odbiór piłki, od niego rozpoczyna się większość akcji drużyny.
  • Wojciech Rossa (Sparta Rejowiec Fabryczny) – młody, perspektywiczny obrońca lub pomocnik, tuż po ukończeniu 16. roku życia zadebiutował w seniorskiej drużynie Sparty, która obecnie jest liderem chełmskiej klasy okręgowej.
  • Patryk Podlipny (Sparta Rejowiec Fabryczny) – zastąpił w bramce doświadczonego Sebastiana Bralewskiego i spisuje się bardzo dobrze, mimo młodego wieku (17 lat).
  • Adam Olejniczek (UKS Arka Wojsławice) – bardzo udany powrót z krakowskich parkietów na parkiety lubelskiej III ligi, najlepszy środkowy sezonu zasadniczego w tych rozgrywkach.
  • Patryk Dziewulski (Orzeł Srebrzyszcze) – obiecujący junior, występuje na pozycji obrońcy, dobrze wyszkolony technicznie, ma zadatki na dobrego zawodnika.

 

KLUBY

  • UKS Dragon Siedliszcze
  • Start Regent Pawłów
  • Victoria Żmudź
  • Unia Rejowiec
  • Kłos Gmina Chełm
  • Astra Leśniowice
  • Sawena Sawin
  • Ogniwo Wierzbica
  • Spółdzielca Siedliszcze
  • Vojsławia Wojsławice
  • Granica Dorohusk
  • Sparta Rejowiec Fabryczny
  • UKS Arka Wojsławice
  • Orzeł Srebryszcze
TS
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe