La Cafe

  • 12.02.2018, 07:00
  • MP
La Cafe
Kategoria Firma Mikro

Kawiarnia La Cafe działa od sierpnia 2017 r. i mieści się przy ul. Krzywej. Wcześniej funkcjonowała pod inną nazwą, ale nowi właściciele Michał Bartoszuk i Kacper Bernacki postanowili stworzyć nową markę. Razem z nimi kawiarnię prowadzi jeszcze jedna osoba.

- La Cafe to nie tylko pasja, ale również pomysł na nowy, ciekawy biznes - mówi Michał Bartoszuk. - Mamy po 20 lat i mnóstwo planów, które chcemy stopniowo wdrażać, budując swoją historię oraz historię marki. Wychodzimy do naszych gości z własną marką kaw i dodatków. Mamy nadzieję, że w przyszłości powstanie sieć kawiarni sygnowanych naszym logiem.

W ofercie La Cafe znajduje się szeroki wybór kaw, stale uzupełniany o nowe smaki, równie wiele herbat, słodkie i wytrawne gofry, kanapki, sałatki i ciasta. Wszystko przygotowywane jest na miejscu. W niedalekiej przyszłości w menu, na życzenie klientów, zagości również kawa z alkoholem. Produkty La Cafe są dostępne nie tylko na miejscu, ale także w sklepach na terenie województwa oraz w sprzedaży wysyłkowej.

- Menu jest typowo lunchowe, ale kiedy poszerzymy zaplecze kuchenne, będzie można rozpocząć dzień od naszego śniadania oraz spędzić romantyczne popołudnie przy wyjątkowych słodkościach - dodaje Michał Bartoszuk.

Oprócz rozwijania biznesu i swoich umiejętności, pracownicy La Cafe czynnie wspierają akcje charytatywne, w tym WOŚP i Mam Talent u Czarniecczyków.

MP
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

damarara
damarara 13.02.2018, 23:26
No i niech sie rozwijają bo zmiany sa na plys i bardzo widoczne. W koncu mlodzi ludzie z pomysłem to prowadzą. Oby im sie udalo bo w tym wieku nie jest latwo i podziwiam chlopaków za odwagę.

Pozostałe