Dziecko pod opieką nietrzeźwej matki

  • 13.01.2018, 10:37 (aktualizacja 15.01.2018 09:17)
  • MP
Dziecko pod opieką nietrzeźwej matki
W czwartek chełmscy policjanci zatrzymali nietrzeźwą 28-latkę, która piła alkohol ze znajomym, "opiekując się" jednocześnie swoim 10-miesięcznym synem. Do tego nieodpowiedzialnego zachowania dołożyła jeszcze znieważenie funkcjonariusza.

Powodem pojawienia się mundurowych w jednym z mieszkań przy Al. Piłsudskiego były krzyki i płacz. Jak okazało się po wejściu policjantów do środka, 28-letnia matka niewiele robiła sobie z łez 10-miesięcznego syna, zajęta piciem alkoholu wraz ze znajomym. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że miała w organizmie ponad promil alkoholu. Przebywała w tym czasie w mieszkaniu znajomego, który również był nietrzeźwy. Podczas prowadzonej interwencji znieważyła słownie policjantkę. Została przez funkcjonariuszy zatrzymana.

Dzieckiem, po zbadaniu przez lekarza, zaopiekowali się pracownicy miejskiego ośrodka pomocy.W piątek z udziałem kobiety będą wykonywane dalsze czynności procesowe. Policjanci ustalą, czy swoim zachowaniem naraziła dziecko na niebezpieczeństwo. Kobieta najprawdopodobniej usłyszy zarzuty znieważenia funkcjonariusza publicznego.
MP
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe