Koncertowa Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

  • 10.01.2018, 12:52
  • AN
Koncertowa Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy
Jedna orkiestra, dwa dni i trzy koncerty. Będą różne gatunki muzyczne, wspaniali wykonawcy i gościnne sale koncertowe. Tak przedstawia się muzyczny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Pierwszy koncert w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się w piątek 12 stycznia w sali koncertowej Państwowej Szkoły Muzycznej I i II st. przy ul. Lubelskiej 3. Podczas wydarzenia pod hasłem "Gramy, bo lubimy" zagrają: Karolina Paterek i Sławomir Piędzia – duet akordeonowy, Kamil Plewiński i Szymon Chołomiej – duet akordeonowy, Natalia Ufniarz, Katarzyna Korzeniewska, Zuzanna Winiarska – flet, (akomp. Lidia Stachniuk), Iza Lenart – flet (akomp. L. Stachniuk), Darek Kwietniewski – fortepian, Oliwia Kowalczyk – skrzypce, Dominik Bitner – śpiew (akomp. L. Stachniuk), Anna Zupan, Bartek Falicki, Natalia Węgrzyn, Zespół Aleksandra Resiaka I i II st., Piotr Geleta – trąbka (akomp. Tomasz Smaga), Igor Terlecki – werbel, Sylwia Skibińska – marimba, a także Agnieszka, Aleksandra, Krzysztof i Piotr Buda, Miłosz Kowalczyk – fagot oraz Marysia Nowosad - śpiew.

Koncert brawurowo poprowadzi znana chełmska pianistka i pedagog Lidia Stachniuk.

W programie muzyka nie do końca poważna, świąteczna i trochę klasyki. Początek o godz. 17. Wstęp za dowolny datek do puszki.

Tego samego dnia o godz. 19 w DeCaffencji  startuje "WOŚP Folk", podczas którego zaprezentuje się czołówka lokalnych wykonawców muzyki folkowej. W kolejności wystąpią Cuda Wianki, To i Owo, Good Band i Kataryna. Koncert organizuje kapela Kataryna i Stowarzyszenie WeRwA. Bilety w cenie minimum 15 zł, a rezerwacja miejsc pod numerem telefonu 508 788 878.

Na kolejny orkiestrowy koncert zaprasza Chełmski Dom Kultury. W sobotę, 13 stycznia, o godz. 17 rozpocznie się wydarzenie pod hasłem "Chełmscy muzycy dla WOŚP". Wystąpią same znakomitości lokalnego rynku muzycznego. W kolejności pojawiania się na scenie będą to: Bimber Boys, Kataryna, Klimat W, Arias, a w finale kultowa Rdza. Wstęp to minimum 10 zł wrzucone do orkiestrowej puszki.

 Po koncercie odbędzie się afterparty, czyli wielkoorkiestrowe karaoke w Kawiarni Artystycznej DeCaffencja.


Niedzielny rozkład jazdy!

26. finał WOŚP na leczenie noworodków

AN
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe