Chełmianka alternatywnie

  • 4.01.2018, 09:12
  • AN
Chełmianka alternatywnie http://ddlodz.pl/wp-content/uploads/2016/08/aga-derlak.jpg
Aga Derlak wraz z muzykami tworzącymi jej trio wystąpi w Chełmskim Domu Kultury 20 stycznia. Koncert organizowany jest w ramach cyklu Alternatywna Scena Chadeku.

Trio to jest prawdziwym odkryciem polskiej sceny jazzowej ostatnich lat, o czym świadczy m.in. przyznana zespołowi nagroda Polskiej Akademii Fonograficznej – Fryderyk 2016 w kategorii Jazz: Fonograficzny Debiut Roku.

Zespół powstał w 2013 r. Tworzą go, oprócz Agi, kontrabasista Tymon Trąbczyński oraz perkusista Szymon Madej. Wszyscy są absolwentami Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach. Zespół wykonuje autorskie kompozycje, które są wypadkową licznych inspiracji oraz własnych doświadczeń muzycznych.

Koncert odbędzie się 20 stycznia w Chełmskim Domu Kultury. Początek o godz. 18. Bilety: 25 zł.

AN
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe