Burmistrz wzorował się na prezesie PiS

  • 6.12.2017, 10:55
  • TWA
Burmistrz wzorował się na prezesie PiS
Zamiast przysłuchiwać się dyskusji radnych, którzy debatowali nad uchwałami, burmistrz Wiesław Muszyński chwycił w dłonie atlas kotów i zaczął go przeglądać.

Oburzenia takim zachowaniem nie kryła radna PiS Elżbieta Wołoszun.

- Panie burmistrzu! Jesteśmy na posiedzeniu rady miejskiej, a pan ostentacyjnie przegląda książkę o kotach. Proszę o powagę swojego zachowania – stwierdziła zdenerwowana.

- O co pani chodzi? Ja mam podzielną uwagę - odparł jej Muszyński.

Po sesji burmistrz zapewniał, że nie zamierzał lekceważyć radnych. Twierdził, że książkę otrzymał tuż przed posiedzeniem, a był tak ciekawy, co w niej jest, że postanowił przejrzeć ją w trakcie obrad.

- Lubię koty. Mam kotkę w domu i chciałem troszeczkę więcej się dowiedzieć o tych zwierzętach. Książka jest bardzo ciekawa, zawiera wiele ważnych informacji i jeszcze raz podkreślam, że nigdy nie pozwoliłbym sobie na zlekceważenie radnych. Dlatego nie rozumiem oburzenia pani Wołoszun – wyjaśniał.

Zapytaliśmy burmistrza, czy nie wzorował się na prezesie PiS Jarosławie Kaczyńskim, który podczas jednego z posiedzeń sejmu przeglądał atlas kotów. Potem gdy nagranie stało się hitem internetu oraz programów informacyjnych wszystkich stacji telewizyjnych i radiowych, wystawił książkę na aukcję. Sprzedana została za ponad 25 tys. zł.

- Pójdę śladem, jaki mamy z samej góry. Myślę, że tę książkę przeznaczę na jakąś aukcję na cel charytatywny, a może na wielką orkiestrę świątecznej pomocy – dodaje Wiesław Muszyński.

TWA
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe