E-Gazele dla chełmian

  • 6.12.2017, 10:48
  • MP
E-Gazele dla chełmian
Rafał Michalski, właściciel firmy Elektromix oraz Bartosz Krajewski, właściciel B&D Consulting, znaleźli się wśród osób wyróżnionych prestiżową nagrodą e-Gazele Biznesu. Podczas warszawskiej gali zostali docenieni za dynamiczny rozwój e-commerce, czyli za prężne działanie na rynku internetowym.

Podczas gali, która odbyła się 29 listopada w Warszawie, zostało wyróżnionych 317 firm z całej Polski. Wśród laureatów znaleźli się również przedstawiciele naszego regionu: Rafał Michalski oraz Bartosz Krajewski.

- Wyróżnienie to jest dla nas miłym podsumowaniem naszej dotychczasowej działalności - mówi Rafał Michalski, właściciel firmy Elektromix, działającej nie tylko na rynku lokalnym, ale prowadzącej również prężnie rozwijający się sklep internetowy. - Jest to również informacja dla nas, że nasze działania zmierzają w dobrym kierunku, a tym samym motywują do dalszego rozwoju.

B&D Consulting Bartosza Krajewskiego, działający pod marką giftyonline.pl, zajmuje się dystrybucją artykułów wzmacniających wizerunek firm. Właściciel stawia przede wszystkim na jakość wykonania produktu i usługi. O jego profesjonalizmie świadczy współpraca z wieloma kluczowymi na rynku firmami.

E-Gazele Biznesu to nagrody wręczane przez portal Puls Biznesu tym polskim przedsiębiorcom, którzy skutecznie działają i rozwijają swoją działalność także na rynku internetowym. W Polsce działa kilkanaście tysięcy sklepów zajmujących się sprzedażą elektroniczną. W tegorocznej edycji e-Gazel znalazło się w nich 10 firm z województwa lubelskiego.

MP
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe