Czary z tektury – tylko w Mondi!

  • 5.12.2017, 09:59
  • MP
Czary z tektury – tylko w Mondi!
Czy można zobaczyć Mikołaja w saniach z tektury, do których zaprzęgnięte są tekturowe renifery, a nawet samemu do nich wsiąść? Oczywiście! Pod warunkiem, że trafi się na Dzień otwartych drzwi w Mondi Dorohusk!

Mondi Dorohusk Sp. z o.o. to jeden z zakładów Grupy Mondi, lidera produkcji opakowań z tektury falistej w Polsce. W tym nowoczesnym zakładzie, położonym w Brzeźnie, produkuje się opakowania z tektury falistej, które towarzyszą nam każdego dnia. Często nie zwracamy na nie uwagi, bo na pierwszym miejscu są produkty, ale to właśnie pudełka sprawiają, że produkty trafiają bezpiecznie do miejsca przeznaczenia, są estetycznie zapakowane lub wyeksponowane i cieszą nasze oczy.

Już 6 grudnia 2017 r., w godz. 13 - 18, w mikołajkowe popołudnie będzie można przekonać się na własne oczy, jak wygląda produkcja takich opakowań i nasz zakład od środka, porozmawiać z pracownikami na temat pracy w Mondi, a także spędzić miło i kreatywnie czas.

Zapraszamy wszystkich na Dzień otwartych drzwi w Mondi Dorohusk!

Przygotowaliśmy wiele atrakcji dla małych i dużych, w tym:

  • zwiedzanie zakładu,

  • spotkania z pracownikami,

  • Czary z tektury”, czyli świąteczne warsztaty kreatywne,

  • turniej gry w tekturowe kręgle, hokeja i inne zabawy,

  • upominki dla każdego oraz nagroda główna – sanki od Mikołaja.

Przyjdź z rodziną i przyjaciółmi, poznaj nas i daj się oczarować tekturze!

Lokalizacja: teren zakładu Mondi Dorohusk, Brzeźno 1, 22-174 Brzeźno

Szczegółowe informacje: http://www.karierabezpudla.pl

MP
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe