Kolejny chełmski milioner!

  • 4.12.2017, 08:50 (aktualizacja 09.12.2017 13:14)
  • DBEZ
Kolejny chełmski milioner! (Ktoś przy tym okienku kupił szczęśliwy los)
Jeżeli ktoś z twoich znajomych nagle zwolnił się z pracy, kupił duży dom i wyjechał na długie wakacje, to może jest tym szczęśliwcem, który wygrał milion złotych w Lotto Plus. Wiemy, gdzie padła szóstka.

Szczęśliwiec zagrał na chybił trafił w salonie Inmedio przy ul. Lwowskiej 24 (pawilon Tesco). Wylosowane liczby to: 5, 14, 16, 20, 29, 30.

- Wiemy i cieszymy się, że to w naszym salonie padła tak wysoka wygrana. Zawsze powtarzałam, że u nas warto grać i że chcemy powtórzyć "szóstkę", którą ktoś skreślił, gdy w tym miejscu nie było Tesco, tylko był sklep Maja - mówi pani Olga, pracująca w salonie Inmedio, gdzie jest kolektura Lotto.

Jak mówi sprzedawczyni, jeszcze nie wszyscy wiedzą o tak dużej wygranej, która tam padła. Można się spodziewać, że również inny klienci spróbują swojego szczęścia i będą tu grali.

Sprzedawcy niestety nie wiedzą, komu trafiła się ta szczęśliwa "szóstka". Nikt nie przyszedł, żeby sprawdzić kupon albo podziękować. Lotto natomiast nie informuje, czy nagroda została odebrana. Zresztą i tak nie mogliby nikomu zdradzić, kto jest tym szczęśliwcem.

- Ktoś może nawet jeszcze nie wiedzieć, że wygrał - dodaje pan Daniel, również pracownik salonu prasowego przy ul. Lwowskiej.

 Trafiona 30 listopada "szóstka" to już czwarta tak wysoka wygrana w Chełmie. Dwie pierwsze padły w 2001 roku i były warte 1,7 i 1,1 mln zł. Potem, w 2006 roku była jeszcze szóstka za 3,7 mln zł. Wszystkie trzy wygrane były w Lotto. Szóstka w Lotto Plus padła w Chełmie po raz pierwszy.

W Lotto Plus wszystkie wygrane mają gwarantowaną wysokość. Główna wygrana za trafienie 6 z 49 liczb to milion złotych. "Piątka" to 3500 zł, "czwórka" – 100 zł, a "trójka" – 10 zł.

 

Zobacz też: Ewakuacja Dworca Głównego PKP na żywo!

DBEZ
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Tomasz Kaźmierczak
Tomasz Kaźmierczak 8.12.2017, 23:28
Właściciel zgubił kupon gdzieś na Lwowskiej i oferuje pół wygranej

Pozostałe