Siostry Krawczyk najlepsze w kraju

Z ośmioma krążkami wrócili reprezentanci Cementu-Gryfa Chełm z Mistrzostw Polski Seniorów i Seniorek, które od 8 do 10 września rozegrano w Zgierzu. Bardzo dobrze zaprezentowała się w nich żeńska część chełmskiej ekipy. Panie wywalczyły sześć medali oraz tytuł najlepszej drużyny w kraju.

Z tytułem mistrzyni kraju oraz złotym krążkiem do domu ze Zgierza wróciła nasza najbardziej utytułowana zawodniczka Katarzyna Krawczyk. Swój medal wywalczyła w kategorii wagowej 55 kg. W tej samej wadze srebrny krążek zdobyła Ilona Sobczyńska, a piątą lokatę zajęła Maria Świeczak.

W kategorii wagowej do 58 kg w ślady siostry poszła Karolina Krawczyk, która także wywalczyła tytuł najlepszej seniorki w kraju. Na trzecim stopniu podium w tej samej kategorii wagowej stanęła Karolina Wieczerza.

Pełną relację z Mistrzostw znajdziecie w papierowym wydaniu Super Tygodnia Chełmskiego.

Na sportowych stronach naszej gazaty przeczytacie również o piłkarzu z Chełma, który ma szansę zagrać w Lidze Mistrzów (strona 30).