Wybieramy Sołtysów Roku 2017

  • 23.11.2017, 13:17 (aktualizacja 12.12.2017 10:59)
  • red
Wybieramy Sołtysów Roku 2017 Laureaci gali Sołtys Roku 2016
Super Tydzień Chełmski pragnie docenić i uhonorować ludzi, którzy działają na rzecz lokalnych społeczności, integrują wieś, inspirują i mobilizują mieszkańców do działania, są łącznikiem między mieszkańcami i samorządem gminnym. Promocji ich pracy ma służyć prezentacja SOŁTYSÓW na łamach naszego tygodnika oraz konkurs pod nazwą SUPER Sołtys 2017.

Prezentujemy wszystkich sołtysów działających w powiecie. Czytelnicy mogą głosować na swoich faworytów. Zwycięzca otrzyma wspaniałą nagrodę: kosiarkę spalinową, która na pewno przyda się na działce lub w gospodarstwie. Nagrodzimy także sołtysów, którzy otrzymają najwięcej głosów. Ranking będziemy publikować w każdym numerze.

Ogłoszenie wyników konkursu SUPER Sołtys 2017 odbędzie się na początku lutego podczas balu, na który zaprosimy laureatów.

Gorąco zachęcamy do głosowania. Kupony można dostarczać do redakcji Super Tygodnia lub wrzucać do naszych skrzynek ogłoszeniowych, których wykaz znajduje się na stronie 39. Nagrody czekają także na głosujących.

UWAGA. Po 4 tygodniach wykreślimy z listy te osoby, które nie dostały od Czytelników żadnego głosu, więc lista się skróci. Dlatego zachęcamy, by od początku dbać o dobre miejsce w rankingu, by za wcześnie nie stracić szansy na udział w BALU SOŁTYSA i prezentację na naszych łamach.

 

Listy kandydatów

red
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe