Videokłopoty chełmskiego WORD

  • 20.11.2017, 19:15 (aktualizacja 21.11.2017 21:57)
  • MP
Videokłopoty chełmskiego WORD
Znane są już wyniki kontroli w chełmskim WORD, jaką w czerwcu przeprowadził Lubelski Urząd Marszałkowski. Ocena procedury egzaminacyjnej jest pozytywna, ale pojawiły się zastrzeżenia, którym winne są przede wszystkim videorejestratory.

Sprawdzano głównie kwalifikacje egzaminatorów, stan wyposażenia chełmskiego WORD oraz poprawność przeprowadzanych testów, które zdawali przyszli kierowcy.

Kontrolerzy zwrócili uwagę na wydłużony czas oczekiwania na egzamin praktyczny prawie wszystkich kategorii: A, B+E, C, C+E, D, T. W niektórych przypadkach opóźnienie sięgało nawet kilku godzin.

Jak zapowiada Sławomir Niepogoda, dyrektor Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Chełmie zmieni się to jeszcze w grudniu i czas oczekiwania na egzamin przez kursantów będzie krótszy.

Kontrola wykazała problem z nagraniami z przebiegu dwóch egzaminów. Tutaj jednak przyczyną okazały się kwestie techniczne.

- Podczas wymiany samochodów na suzuki baleno dokonaliśmy również zmiany videorejestratorów i systemu nagrywania egzaminów - wyjaśnia dyrektor. - Z jednego egzaminu było tworzonych kilka plików, więc podczas odtwarzania osoby kontrolujące musiały przechodzić z jednego nagrania do drugiego, żeby mieć pełny obraz. Stąd pewne wątpliwości, czy nagranie jest kompletne.

 

Całość artykuły znajdziecie w najnowszym numerze Super Tygodnia Chełmskiego.

 

 

Podobne artykuły:

CEPiK po nowemu

MP
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe