Włodawianka nadal bez prezesa

  • 14.11.2017, 15:13 (aktualizacja 14.11.2017 15:16)
  • MP
Włodawianka nadal bez prezesa https://www.facebook.com/WLODAWIANKA/
Kolejne spotkanie nowego zarządu Włodawianki Włodawa, które odbyło się w sobotę, nie przyniosło żadnego rozstrzygnięcia. Krótka debata ograniczyła się jedynie do kwestii formalnych. Klub nadal pozostaje bez prezesa.

Pierwsze spotkanie nowego, 9-cioosobowego zarządu odbyło się 6 listopada, ale z powodu braku quorum, zostało przełożone na 11 listopada. Podczas sobotniego spotkania również nie wyłoniono nowego prezesa. Jak przekazał nam burmistrz Włodawy, Wiesław Muszyński, następne zebranie zaplanowano na 15 listopada.

Przed dwoma tygodnia odbyły się wybory nowego zarządu Włodawianki Włodawa.  5-osobowy zarząd klubu został zastąpiony 9-cioosobowym składem, w którym znaleźli się: Hubert Ratkiewicz, Leszek Kuczyński, Tadeusz Łągwa, Arkadiusz Gaj, Grzegorz Klimkowicz, Daniel Ryl, Damian Adamczyk, Leszek Szachoń i Andrzej Rusiński. Nieoficjalnie mówi się, że na stanowisko prezesa typowane są dwie osoby: Leszek Kuczyński lub Tadeusz Łągwa.

MP
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe