Z sercem do walki

  • 14.11.2017, 14:48 (aktualizacja 14.11.2017 15:04)
  • MP
Z sercem do walki
Otwarte Seminarium Systemów i Sztuk Walk, zorganizowane przez Stowarzyszenie Clipeus Arma oraz Klub Karate Kyokushin KANKU w Chełmie, przyciągnęło tłum zainteresowanych. Uczestnicy poznali sposoby samoobrony oraz radzenia sobie z zagrożeniem.

Czterogodzinne szkolenie było podzielone na cztery bloki tematyczne, prowadzone przez doświadczonych trenerów. Waldemar Kozioł (2 dan) oraz Krzysztof Kozioł (1 dan) z Klubu Karate Kyokushin KANKU zademonstrowali podstawowe techniki karate, w tym skuteczne sposoby uderzania oraz blokowania. Posiadacze czarnych pasów krav maga, Adam Derkacz oraz Łukasz Boguta, uczyli natomiast metod walki wręcz, obezwładniania przeciwnika i interweniowania w przypadku zagrożenia. Każda z osób, która wzięła udział w szkoleniu, otrzymała certyfikat poświadczający uzyskane umiejętności.

Więcej zdjęć znajdziecie w poniższej galerii:

 

MP

Zdjęcia (45)

Podpięte galerie zdjęć:
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe