Dróżnik odpowie za śmierć matki i córki

  • 13.11.2017, 10:06
  • (apm)
Dróżnik odpowie za śmierć matki i córki
Zakończyło się śledztwo w sprawie tragicznego wypadku, do którego doszło 4 kwietnia na przejeździe kolejowym przy ul. Metalowej. Na miejscu zginęła 51-letnia chełmianka. W szpitalu zmarła jej 14-letnia córka. Prokuratura ma już gotowy akt oskarżenia. Dróżnik, który w porę nie opuścił szlabanów, stanie niebawem przed sądem. Grozi mu od 6 miesięcy do 8 lat więzienia.

Śledczy uznali, że 49-latek nieumyślnie naruszył zasady bezpieczeństwa na przejeździe kolejowym i przyczynił się do wypadku, w którym zginęły dwie osoby.

Przypominamy, że do zdarzenia doszło 4 kwietnia około godziny 17.30. W tym czasie rogatki przy ul. Metalowej były podniesione. Pociąg osobowy, jadący z Lublina do Chełma, z ogromną siłą uderzył w toyotę yaris. Pchał ją przed sobą przez kilkadziesiąt metrów. Auto spadło z nasypu. W zmiażdżonym samochodzie zginęła 51-letnia chełmianka. Ciężko ranna została jej 14-letnia córka. W Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Lublinie walczyła o życie, przeszła poważne operacje, zbierano dla niej krew. Niestety, nie udał się jej uratować. Zmarła z powodu niewydolności wielu narządów. W wypadku zginął także pies.

Więcej szczegółów na temat tragicznego wypadku znajdziecie w najnowszym wydaniu Super Tygodnia Chełmskiego

(apm)
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe