Drogowa pułapka

  • 13.11.2017, 09:36
  • TWA
Drogowa pułapka
Pod samochodem jadącym ulicą Wojska Polskiego zapadł się asfalt. Z dziury głębokiej na pół metra wyciągali go strażacy.

- Była to dość nietypowa interwencja, bo zapadł się fragment ulicy. Auto przechyliło się i oparło podłogą o krawędź jezdni. Na miejsce wysłaliśmy jednostkę ratowniczą. Kierującemu nic się nie stało, ale jego samochód musieliśmy wyciągnąć z dziury przy użyciu specjalistycznego sprzętu – relacjonuje mł. bryg. Waldemar Makarewicz, oficer prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej we Włodawie.

Okazało się, że pękła rura wodociągowa biegnąca pod drogą. Woda wymyła ziemię i dlatego asfalt załamał się pod ciężarem pojazdu.

- Jest to sieć wspólnoty mieszkaniowej przy Wojska Polskiego. Pomagaliśmy im w usunięciu usterki. Do południa prace się zakończyły – poinformował wiceprezes prezes MPGK we Włodawie Edward Łągwa.

TWA
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Janek
Janek 13.11.2017, 20:38
"...Do południa prace się zakończyły – poinformował wiceprezes prezes MPGK we Włodawie Edward Łągwa."

Pan Łągwa to Prezes czy wiceprezes ? Bo nie łapię
piterek
piterek 13.11.2017, 20:30
"Jest to sieć wspólnoty mieszkaniowej"- sieć zazwyczaj jest przedsiębiorstwa, a przyłącze może być wspólnoty. Prezes powinien rozróżniać podstawowe nazewnictwo przewodów przesyłowych.

Pozostałe