Być jednym z dziesięciu

  • 6.11.2017, 11:16
  • GD
Być jednym z dziesięciu
Nauczyciel informatyki i techniki w lubelskich szkołach wystartował w cieszącym się niesłabnącą popularnością telewizyjnym programie "Jeden z dziesięciu". Jacek Daniel chciał sprawdzić własną wiedzę i przeżyć ciekawą przygodę. Krasnostawianin nie może zdradzić wyniku, ale opowiedział nam o kulisach udziału w teleturnieju.

Krasnostawianin nosił się z zamiarem wystartowania w teleturnieju od kilku lat. Decyzję podjął w sierpniu br. Najpierw na stronie internetowej "Jednego z dziesięciu" wypełnił formularz zgłoszeniowy, a już po miesiącu wziął udział w eliminacjach do programu.

- Do tej pory brakowało chęci i zapału, ale w tym roku wreszcie postanowiłem spróbować swoich sił w tym teleturnieju. Podczas wrześniowych eliminacji w Lublinie trzeba było odpowiedzieć na co najmniej 15 z 20 pytań. Udało mi się zaliczyć 16 poprawnych odpowiedzi. Później było już tylko oczekiwanie na list z zaproszeniem do udziału we właściwym etapie zmagań - opowiada Jacek Daniel.

Krasnostawianin mówi, że do programu zakwalifikował się za pierwszym razem. Szczęście sprzyjało panu Jackowi do tego stopnia, że nagranie odcinka z jego udziałem odbyło się pod koniec ubiegłego miesiąca.

 

Więcej o kulisach występu pana Jacka przeczytacie w najnowszym numerze Super Tygodnia Krasnostawskiego

 

GD
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe