Dyplomaci u rektora Tofila

  • 31.10.2017, 13:31 (aktualizacja 31.10.2017 13:49)
  • AN
Dyplomaci u rektora Tofila
Ambasadorowie z ponad 30 państw gościli w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Chełmie. W ramach wizyty mieli okazję zwiedzić m.in. Centrum Studiów Inżynierskich, gdzie na co dzień studenci zdobywają wiedzę praktyczną i doskonalą umiejętności techniczne.

Spotkanie w PWSZ było częścią oficjalnej wizyty ambasadorów, którzy gościli na Lubelszczyźnie. Byli to dyplomaci z Europy, ale także z państw, takich jak: Algieria, Argentyna, Japonia, Filipiny, Wietnam. 

- Z przyjemnością i nieukrywaną satysfakcją przyjęliśmy szefów misji dyplomatycznych na naszej uczelni. Nie ukrywam, że zaplecze techniczne laboratoriów Centrum Studiów Inżynierskich zrobiło na naszych gościach bardzo duże wrażenie. Liczymy na to, że nawiązane relacje będą początkiem interesujących projektów, które będziemy mogli wspólnie zrealizować – mówi profesor nadzw. dr hab. inż. Arkadiusz Tofil, rektor Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Chełmie.

Wizyty szefów misji dyplomatycznych w Polsce organizowane są cyklicznie w różnych regionach kraju. W województwie lubelskim spotkanie odbyło się po raz trzeci. Dla PWSZ w Chełmie była to doskonała okazja do zaprezentowania potencjału naukowego uczelni i bogatej infrastruktury technicznej, jaką dysponuje.

 


Podobne artykuły:

Będzie akademik przy Nowym Świecie

Enter Air chce naszych pilotów

AN
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe