Samorządowcy na medal

  • 23.10.2017, 09:14 (aktualizacja 19.12.2017 09:12)
  • red
Samorządowcy na medal
Czas na ocenę dokonań i zaangażowania samorządowców w zbliżającej się ku końcowi kadencji. Już teraz możemy wspólnie z Wami wystawić im cenzurkę. Wasze głosy oddane w plebiscycie "Samorządowcy na medal", pokażą, kto zasłużył się dla lokalnej społeczności, a kto zmarnował ostatnie trzy lata.

Do wyborów samorządowych zostało naprawdę niewiele czasu. Ten okres ważny jest zwłaszcza dla samorządowców, którzy zamierzają ubiegać się ponownie o funkcje w gminach, miastach czy powiatach. Będą musieli bowiem wykazać, że zasłużyli na zaszczyt reprezentowania mieszkańców, decydowania o najważniejszych dla nich sprawach, podziale samorządowych pieniędzy.

Chcemy wspólnie z Wami podsumować dokonania samorządowców w zbliżającej się ku końcowi kadencji. Wasze głosy pokażą, kto zasługuje na ponowny wybór, a kto zmarnował swoją szansę. Rozpoczynamy więc plebiscyt "Samorządowcy na medal". Głosujcie na swoich faworytów, których wybierzecie z listy. Samorządowcy, którzy w  danym tygodniu otrzymają najwięcej głosów, będą mogli opowiedzieć na naszych łamach o swoich sukcesach.

Zobacz listę i aktualne głosowanie!

 

red
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (5)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

ziomal
ziomal 19.12.2017, 21:27
Zmiany na urzędach są potrzebne i co tu wychwalać czerwoną pajęczynę, trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść i ustąpić młodszym.Taka kasa, to się trzyma i nie puszcza, a jeszcze w urzędzie najbliższa rodzina pracuje.
xyz
xyz 18.12.2017, 15:53
Te komentarze to wazelina, dno i wodorosty.Obsiedli urzędy od 20 lat i myślą ze wszystko im wolno, a stołki, łącznie z urzędem burmistrza powinny być dziedziczne. Obsiedli gminę rodzinami i chwalą jak to im dobrze. Tej gminie jest potrzebne świeże powietrze!
effka
effka 27.11.2017, 11:09
Ten plebiscyt to jakaś porażka, burmistrz Siedliszcza dostał ostatnio mniej głosów od opozycji. To niemozliwe, bo nawet w Urzedzie Miejskim wszyscy na niego glosowali
j.w.
j.w. 13.11.2017, 23:31
Dziwne, że w ostatnim głosowaniu burmistrz Zonik miał tylko 12 głosów. Sam działam w swojej wsi i ludzie nie umią docenić tego co burmistrz robi dla gminy. U nas w miejscowości remontuje świetlice, jest nowy asfalt a nikt nie potrafi okazać zwykłej wdzięczności.
monikamichalw
monikamichalw 13.11.2017, 23:28
Najlepszy samorządowiec to pan burmistrz Zonik. Brawo panie Burmistrzu! Oby tak dalej! Trzymamy z mężem kciuki, a nawet z całą rodziną. Pozdrawiam

Pozostałe