Premiera z bimbrem

  • 13.09.2017, 11:05 (aktualizacja 13.09.2017 11:10)
  • AN
Premiera z bimbrem fot. P. Świechowski
Około 30 chełmian wzięło udział w pierwszym teledysku zespołu Bimber Boys. Muzycy wreszcie pokażą klip. Premiera odbędzie się podczas specjalnego koncertu.

Teledysk kręcony był pewnej szalonej nocy w piwnicach Whisky Pubu. Wideoclip, podobnie jak muzyka Bimber Boysów, przeniesie nas w świat "chłopców złych", pełen niebezpiecznych mężczyzn, pięknych kobiet, ostrych karcianych gier i brudnych interesów. Do opanowanego przez przestępców nocnego baru wkroczy pewnego wieczoru nieostrożny milicjant...

- Klip nagrywany był do piosenki Aloszy Awidejewa zatytułowanej "Chłopcy źli". Autorami scenariusza są Barbara Szarwiło i Bartek Kazimierczak. Za kamerą stanął Przemysław Białasz - mówi Jarosław Tulikowski, jeden z Bimber Boysów.

W nagraniu teledysku uczestniczyło ok. 30 osób. Angażowano wszystkich, którzy odpowiedzieli na apel zespołu na portalu społecznościowym, zapewnili sobie odpowiedni strój,  makijaż i akcesoria w klimacie.

- Cieszymy się, że nasz apel spotkał się z tak ogromnym zainteresowaniem chełmian. Dziękujemy wszystkim tym, którzy poświęcili swój czas, aby wystąpić z nami w tym klipie. Mamy nadzieję, że efekt im się spodoba.

Teledysk po raz pierwszy zostanie zaprezentowany podczas specjalnego koncertu, który odbędzie się 6 października w Chełmskim Domu Kultury. Usłyszymy to, w czym specjalizują się Bimber Boysi: bandyckie pieśni Włodzimierza Wysockiego, Aloszy Awdiejewa i Stanisława Grzesiuka oraz knajpiano–pijackie ballady z różnych stron świata. Nie zabraknie też poważniejszych utworów autorstwa, między innymi,Bułata Okudżawy i Jaromira Nohavicy.

Zespół zapowiada również kilka muzycznych i pozamuzycznych niespodzianek. Bilety na koncert w cenie 15 zł w ChDK i CKF Zorza oraz na www.chdk.chelm.pl.

AN
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe