Rejowiec Fabryczny: Powakacyjna giełda pracy

  • 13.09.2017, 10:57
  • informacja prasowa
Rejowiec Fabryczny: Powakacyjna giełda pracy
12 września odbyła się pierwsza powakacyjna giełda pracy, zorganizowana przez Młodzieżowe Centrum Kariery OHP w Rejowcu Fabrycznym.

Zainteresowani mogli porozmawiać z przedstawicielem agencji Pośrednictwa COVEBO, uzyskać informacje na temat ofert i warunków zatrudnienia oraz proponowanego wynagrodzenia. MCK OHP w Rejowcu Fabrycznym współpracuje z agencją od dłuższego czasu. Jest to sprawdzony partner, który ma doświadczenie w skutecznym poszukiwaniu zatrudnienia dla mieszkańców Rejowca Fabrycznego i okolic.

Agencja poszukuje pracowników do pracy w Holandii w różnych branżach, m.in. przy pakowaniu kosmetyków, wyrobów mięsnych i innych produktów spożywczych, a także w magazynach i zakładach produkcyjnych oraz na budowach i przy pracach wykończeniowych (tutaj poszukiwani są specjaliści). Uczestnicy spotkania zdecydowani na wyjazd do pracy na miejscu mogli wypełnić formularze rejestracyjne.

Aktualnie wyjazd do pracy jest za darmo. Dokładnie nie wiadomo przez jaki okres ale już w zeszłym tygodniu, wyjeżdżające trzy pani, miały darmowy przejazd do Holandii.

Osoby, które nie mogły uczestniczyć w/w giełdzie zapraszamy do biura MCK przy ul. Lubelskiej 24 a w Rejowcu Fabrycznym lub pod nr. tel. 502 032 023.

 

Elżbieta Rorenberg

informacja prasowa
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe