Sprzątamy świat

  • 13.09.2017, 09:46
  • AN
Sprzątamy świat
Władze miasta zapraszają do udziału w ogólnopolskiej 24. akcji "Sprzątanie Świata – Polska 2017". Wszystko to już w najbliższy piątek. Hasło tegorocznej akcji to "Nie ma śmieci - są surowce!"

Młodzi ludzie w ramach akcji pozbierają śmieci m.in. w lesie Borek, w miejskich parkach, na skwerach, trawnikach, placach i ulicach, a także wokół budynków swoich szkół i przedszkoli. Jak co roku do akcji dołączą osadzeni w Zakładzie Karnym. 15 września posprzątają cmentarze wojenne przy ul. J. Młodowskiej i Okszowskiej, cmentarz żydowski i ulicę Kolejową.

Wszyscy uczestnicy akcji porządkowej dostaną od wydziału ochrony środowiska plastikowe kolorowe worki na odpady i jednorazowe rękawiczki. Do zielonych worków włożą odpady szklane, do żółtych – odpady frakcji suchej.

Worki i rękawiczki będą wydawane uczestnikom akcji (zorganizowanym grupom) w dniach 13-14 września, w godz. 9-14 w siedzibie Urzędu Miasta Chełm przy ul. Strażackiej 2. Wszelkie informacje na temat akcji można uzyskać w wydziale ochrony środowiska, tel. (82) 564-31-86.

AN
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe