Chełmskie zapaśniczki w formie

  • 13.09.2017, 09:27
  • JK
Chełmskie zapaśniczki w formie
Drugą część tegorocznego sezonu reprezentantki Cementu-Gryfa Chełm rozpoczęły od zdobycia dwunastu medali i tytułu najlepszej drużyny w kraju w grupie młodzieżowej. To podsumowanie wyjazdu Moszczenicy koło Piotrkowa, gdzie rozgrywały się Mistrzostwa Zrzeszenia LZS.

W grupie kadetek (do 17 lat) chełmska drużyna sklasyfikowana została na trzecim miejscu. Najlepszą formę z podopiecznych trenerów Dariusza Kucharskiego i Igora Lobasa zaprezentowały: Alicja Piersa, Katarzyna Kamińska, Paulina Czechorowska, Gabriela Karyś i Aleksandra Łysomirska. Ta ostatnia zawodniczek wróciła do Chełma bez żadnej porażki i ze złotymi medalami. Srebrne medale dla Chełma wywalczyły Klaudia Szafrańska Wioleta Giers. Z brązowymi krążkami na trzecim stopniu podium stanęły: Anna Król, Maria Świeczak, Karina Konarska, Natalia Karbowiak i Joanna Barabas. Srebrny medal wywalczyła również Aleksandra Maziarczyk, która reprezentuje zamojski UKS Lider, ale uczy się w Chełmie. W klasyfikacji województw lubelskie zajęło pierwsze miejsce.

JK
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe