Z ptasiej perspektywy

  • 13.09.2017, 08:23
  • AN
Z ptasiej perspektywy
To tytuł wystawy fotografii autorstwa Piotra Bakuna, która gości w Bibliotece Pedagogicznej. Ekspozycja dostępna tylko do 28 września!

Prezentowane zdjęcia to efekt spełniania dwóch pasji autora, fotografowania, którym zajmuje się od ponad trzydziestu lat, i lotów na paralotni uprawianych od lat kilku. Piotr Bakun jest dobrze znany chełmianom i nie tylko. W swoim dorobku fotograficznym ma co najmniej kilka wystaw. Od lat działa w Foto Klubie Ziemi Chełmskiej, nieformalnej grupie pasjonatów fotografii, naznaczonej piętnem wspólnej niechęci do wszelkich formalności i procedur biurokratycznych oraz tzw. życia organizacyjnego stowarzyszeń.

Na wystawie zatytułowanej "Z ptasiej perspektywy" możemy podziwiać okolice Chełma, które zachwycają swoją urodą i niepowtarzalnością, a uchwycone wprawnym okiem miłośnika przyrody i podniebnych wędrówek stają się jeszcze piękniejsze. "Paralotniarskie" zwiedzanie dobrze znanych miejsc będzie okazją do wyszukania szczegółów, których normalnie inaczej dostrzec nie sposób.

Wystawę oglądać można do 28 września w godzinach pracy biblioteki.

AN
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe