Chełm: Seks za cukierki

  • 11.09.2017, 08:40 (aktualizacja 15.09.2017 14:32)
  • AN
Chełm: Seks za cukierki
Do naszej redakcji dotarły niepokojące informacje, że w parku między osiedlami XXX-lecia i Kościuszki, tuż obok Szkoły Podstawowej nr 6, grasuje pedofil. Ponoć składał niemoralne propozycje 11-letniej dziewczynce. W zamian oferował... cukierki.

Do zdarzenia doszło w pierwszym tygodniu szkoły. Dziewczynka szła po zmroku przez park. Podobno podszedł do niej nieznajomy mężczyzna. Pytał, jak w szkole, czy jest zadowolona z klasy i nauczycieli. Mówił, że ma dobre cukierki, proponował, by poszła do niego do domu porozmawiać. Na szczęście uczulona na tego typu sytuacje 11-latka, zamiast wdawać się w dyskusję, szybko uciekła. Podejrzany mężczyzna nie gonił jej, więc nic jej się nie stało, ale nie wiadomo, do czego by doszło, gdyby namówił ją na spacer po parku czy wizytę u siebie w domu...

Dziewczynka ponoć opowiedziała o zdarzeniu koleżankom. Dowiedział się ktoś z rodziców. Szkoda tylko, że nie zawiadomiono policji.

- Nie mieliśmy takiego sygnału – mówi Ewa Czyż, rzecznik prasowy KMP w Chełmie. - Apelujemy jednak do rodziców, by o wszelkich takich zdarzeniach informować policję.

Zobacz też: Reforma szkolnictwa uderzyła w nauczycieli

Przypominamy, że to nie jedyny przypadek, kiedy ofiarą zboczeńca padają dzieci. W czerwcu jakiś degenerat grasował w parku przy chełmskiej bazylice. Trzy gimnazjalistki wybrały się tam na wagary. Siedziały na ławeczce, gdy w pewnym momencie podjechał do nich na rowerze nieznajomy mężczyzna. Zaczął wokół nich jeździć i dziwnie się im przyglądać. Po pewnym czasie zatrzymał się, postawił rower i usiadł na ławce naprzeciwko dziewczyn. Zszokowane zobaczyły, że zdjął spodnie i pokazał im swoje "wdzięki". Gimnazjalistki opowiedziały w domu, co im się przydarzyło, ale w tym przypadku również nikt nie zawiadomił policji.

Natomiast, dzięki interwencji rodziców, na początku sierpnia policji udało się ustalić podejrzanego o zły dotyk mężczyznę. 50-latek zaczepił przed blokiem 10-letnią dziewczynkę. Prawdopodobnie wcześniej się znali, przynajmniej z widzenia. Wszystko wskazuje na to, że tak ją omotał, że poszła z nim do domu. Tam podobno się do niej dobierał. Przestraszona 10-latka poskarżyła się rodzicom. Ci zawiadomili policję. 4 sierpnia podejrzany został doprowadzony do prokuratury. Usłyszał zarzut molestowania małoletniej. Sąd na wniosek prokuratury zdecydował, że trafi on do tymczasowego aresztu.

AN
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe