gm. Kraśniczyn: Wielka pszczoła i znany hit na święcie plonów (zobacz wideo+zdjęcia)

  • 4.09.2017, 14:57 (aktualizacja 04.09.2017 15:24)
  • GD
gm. Kraśniczyn: Wielka pszczoła i znany hit na święcie plonów (zobacz wideo+zdjęcia)
Rolnicy i władze samorządowe dziękowali za plony 3 września. Deszczowa aura nie przeszkodziła w przeprowadzeniu uroczystości na stadionie sportowym w Kraśniczynie. Dożynki rozpoczęły się mszą dziękczynną w samo południe.

Niespodziankę dla wszystkich przygotowała grupa wokalna złożona z przedstawicielek gminnych kół gospodyń. Oprócz utworów o tematyce ludowej, panie zaśpiewały znany przebój „Przez twe oczy zielone”. Spore zainteresowanie wzbudzał również wieniec dożynkowy z Franciszkowa w postaci ogromnej pszczoły. Wszystko można zobaczyć w poniższej relacji.

Zobaczcie sami!

W programie dalszej części imprezy znalazły się występy recytatorskie, wokalne i taneczne dzieci i przedszkolaków. W godzinach popołudniowych zaprezentowała się kapela Lolek Orkiestra z Zamościa oraz zespół Amigos.

W trakcie dożynek ogłoszone zostały wyniki konkursu wieńca dożynkowego. Biorące udział w zmaganiach sołectwa otrzymały równorzędne nagrody. Dla dzieci przygotowany zostanie park rozrywki oraz stoiska „na słodko”. Dla dorosłych przewidziano ogród piwny z grillem. Na wszystkich czekała również grochówka strażacka.

GD

Zdjęcia (13)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe