Przyjdź na festiwal Kolory Muzyki

  • 17.07.2017, 11:26 (aktualizacja 20.07.2017 13:35)
  • AN
Przyjdź na festiwal Kolory Muzyki
21 lipca rozpoczyna się w Chełmie weekendowy festiwal Kolory Muzyki. Na otwarcie koncert zespołu Varius Manx, dzień później wystąpi Patryk Kumór. W tym roku impreza odbędzie się na Placu Gdańskim.

W najbliższy piątek, 21 lipca, władze miasta zapraszają mieszkańców Chełma i turystów na pierwszy z cyklu koncertów. Wystąpi zespół Varius Manx. Grupa wyruszyła wraz z byłą wokalistką Katarzyną Stankiewicz w ogólnopolską, jubileuszową trasę koncertową z okazji 25-lecia istnienia.

21 lipca 2016 roku zarejestrowano koncert zespołu w Studiu Koncertowym Polskiego Radia im. Witolda Lutosławskiego, zapis występu wydano zaś na albumie "25 Live", który swoją premierę miał 21 października tego samego roku. Album promowany jest kolejnym wspólnym singlem Varius Manx i Katarzyny Stankiewicz pt. "Piątek". 10 czerwca 2017 roku w programie "Pytanie na śniadanie" premierę miał ich kolejny wspólny utwór "Biegnij", który powstał w dwóch wersjach językowych: polskiej i angielskiej (jako "Run"). Piosenka została oficjalnym hymnem promującym Światowe Igrzyska Sportowe The World Games 2017, odbywające się w dniach 20-30 lipca we Wrocławiu.

Z kolei w sobotę zagra dla chełmian Patryk Kumór, były członek zespołów Darzamat i Division by Zero. Od 2010 roku prowadzi solową działalność artystyczną. W 2013 roku brał udział w talent show "Must Be the Music. Tylko muzyka", emitowanym na antenie stacji telewizyjnej Polsat. Nakładem wytwórni muzycznej HQT Music Group ukazał się debiutancki album solowy piosenkarza zatytułowany "13". W 2016 roku artysta podpisał kontrakt z wytwórnią Universal Music Poland, którego efektem jest trzeci studyjny album Patryka – "11". Obecnie trwa medialna promocja najnowszego wydawnictwa.

Wstęp na obydwa koncerty jest wolny. Spotykamy się o godz. 20.30.

 

Zobacz także: 1481 kilometrów dla chorej Kamili

AN

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe