PWSZ w Chełmie i Enter Air łączą siły

  • 11.07.2017, 10:44 (aktualizacja 11.07.2017 10:46)
  • DOR
PWSZ w Chełmie i Enter Air łączą siły
Największy polski przewoźnik czarterowy Enter Air i Państwowa Wyższe Szkoła Zawodowa w Chełmie podpisały porozumienie o współpracy. Enter Air będzie promować lotnicze pasje kandydatów, studentów chełmskiej PWSZ oraz absolwentów specjalności pilotaż.

- Jest to nasz kolejny sukces. To druga tak duża firma lotnicza, z którą nasza uczelnia podpisała porozumienie o współpracy, co stawia naszych studentów na uprzywilejowanej pozycji na rynku pracy – mówi z zadowoleniem Arkadiusz Tofil, rektor chełmskiej PWSZ.

Warto dodać, że kilka miesięcy temu chełmska uczelnia zawarła umowę z węgierskimi liniami Wizz Air.

Dzięki porozumieniu z Enter Air studenci PWSZ będą mieli szansę na podjęcie pracy w tych liniach. Umowa zakłada również m.in. prowadzanie projektów oraz działań wspierających najlepszych studentów i uczestników zawodów lotniczych. Linie zadeklarowały stypendia dla najlepszych studentów PWSZ. Enter Air podczas inauguracji kolejnego roku akademickiego w PWSZ w Chełmie przeprowadzi szeroką akcję promocyjną.

Enter Air to dynamicznie rozwijająca się linia lotnicza o ugruntowanej i stabilnej pozycji. Dysponuje stale unowocześnianą flotą, składającą się z blisko dwudziestu samolotów typu Boeing 737.

DOR
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

lupus
lupus 30.07.2017, 22:51
W końcu firmy zaczęły myśleć i szukają pracowników już na studiach. Szkoda, że za moich czasów tak nie było i zdobycie doświadczenia zaraz po studiach było bardzo trudne. Pochwały dla wszystkich, oby inni poszli za waszym przykładem!

Pozostałe