Nowy operator internetu i telewizji w Chełmie: Startuje Netspeed – Światłowód

  • 10.07.2017, 12:16 (aktualizacja 10.07.2017 12:39)
  • Artykuł sponsorowany
Nowy operator internetu i telewizji w Chełmie: Startuje Netspeed – Światłowód
Świat nowych technologii na wyciągnięcie ręki! Żeby go dotknąć i poczuć, nie musimy już wyjeżdżać z Chełma. Dzięki ofercie chełmskiej firmy Netspeed do najnowszej technologii FTTP, czyli bezpośredniego podłączenia światłowodem internetu wraz z telewizją, może mieć już dostęp każdy mieszkaniec Chełma.

W pierwszej kolejności z usług korzystać mogą mieszkańcy CHSM-u. Usługa dostarczana jest bezpośrednio do mieszkań światłowodem, co jest zupełną nowością w Chełmie, nie stosowaną dotychczas przez dużych operatorów obecnych na chełmskim rynku. Oprócz internetu w taki sam sposób można korzystać z telewizji IPTV o najwyższej jakości HD oraz 4K. Oprócz CHSM-u do sieci podłączane są sukcesywnie kolejne bloki należące do wspólnot mieszkaniowych oraz innych chełmskich spółdzielni, które sukcesywnie podpisują nieodpłatne umowy z operatorem.

- Stosowana technologia to przyszłość na rynku szybkiej transmisji danych, pozwalająca abonentom z Chełma osiągać prędkości nawet do 1 Gb/s – mówi prezes firmy Netspeed Piotr Broniecki. - Do tej pory takie łącza zapewnialiśmy dużym instytucjom takim jak: ChDK, Zorza, Chełmski Park Wodny, PWSZ, Pub Champion, MPEC czy Lotnisko w Depułtyczach, a teraz tę technologię oferujemy również wszystkim mieszkańcom miasta zamieszkujących bloki.

To, co odróżnia ofertę firmy Netspeed od oferty innych operatorów to światłowód doprowadzony bezpośrednio do miejsca w mieszkaniu, które odbiorca wskaże instalatorom. Na dzień dzisiejszy jest to najbardziej niezawodny sposób dostępu do internetu i telewizji z ogromnym potencjałem, gdyż w naszych domach pojawia się coraz więcej urządzeń podłączonych do sieci. Jest to technologia przyszłości, posiadająca ogromne możliwości przesyłu danych. Skorzystanie z tej technologii to zapewnienie sobie szybkiego i stabilnego dostępu do internetu na długie lata.

Proponowane łącze o ogromnej przepustowości to fundament, z którego korzysta również telewizja IPTV. Rozwijająca się wraz z tą technologią telewizja umożliwia nie tylko nagrywanie, interaktywne menu czy korzystanie z tego, co na dany moment potrzebujemy zobaczyć na ekranie telewizora, ale już niebawem innowacyjną usługę replay TV, pozwalającą na oglądanie online programów do 48 godzin wstecz. Do dyspozycji abonentów jest ponad 220 kanałów w tym 64 w jakości HD i pierwszy w Polsce kanał w jakości 4K FunBox, w tym także bloki tematyczne jak HBO, Canal+, Filmbox czy popularne kanały sportowe. Dodatkowo w ofercie Netspeed znajdują się również serwisy online Youtube, Skype, Netflix, Pay Per View i wiele innych, które możemy samodzielnie zainstalować w dekoderze TV.

Wiemy, że z punktu widzenia Klienta istotne jest posiadanie stacjonarnego biura, w którym można uzyskać wiele informacji i odpowiedzi na pojawiające się pytania. Dlatego specjalnie dla mieszkańców otworzyliśmy Biuro Obsługi Klienta mieszczące się w Chełmskiej Bibliotece Publicznej przy ul. Partyzantów 40 w Chełmie. Zapraszamy! Dla pierwszych stu osób firma Netspeed przygotowała specjalną promocję. Decydując się na „Światłowodową Autostradę”, abonent otrzyma promocyjną ofertę bez kosztów podłączenia, aktywacji oraz bez kosztów sprzętu do usługi internetu.

Biuro Obsługi Klienta NETSPEED
Chełm, ul. Partyzantów 40
/budynek Chełmskiej Biblioteki Publicznej/
tel. 602 335 433
www.netspeed.pl

Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach: 9:00 – 17:00

 

 

Artykuł sponsorowany
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe