Krasnystaw: Dzieci przegonili, do łóżka wskoczyli

  • 19.06.2017, 09:57 (aktualizacja 04.07.2017 15:14)
  • GD
Krasnystaw: Dzieci przegonili, do łóżka wskoczyli
Na spotkanie z konkubentem 40-letnia kobieta zabrała swoje córki. Kiedy rozochoconą alkoholem parę zebrało na seksualne igraszki, matka rozkazała dziewczynkom opuścić mieszkanie. Za pozostawienie nieletnich dzieci bez opieki będzie odpowiadać teraz przed sądem rodzinnym.

Krasnostawscy policjanci interweniowali w tej sprawie w poniedziałek, 12 czerwca. Po godz. 21 dyżurny komendy odebrał zgłoszenie o tym, że nieletnie dziewczynki zostały bez opieki, a ich matka jest nietrzeźwa. Funkcjonariusze pojechali pod wskazany adres i poddali kobietę i jej konkubenta badaniu alkomatem.

- Alkomat wskazał wynik dwóch promili alkoholu w organizmie matki, natomiast jej partner wydmuchał prawie 2,5 promila. Po interwencji dziećmi zaopiekował się ich starszy brat - opowiada podkom. Piotr Wasilewski, rzecznik policji.

Z naszych ustaleń wynika, że kobieta z córkami mieszka poza powiatem krasnostawskim. Do konkubenta w gminie Siennica Różana przyjechała, aby zwrócić mu jego rzeczy. Nie wiadomo, czy zamierzali się rozstać, czy był to jedynie pretekst do spotkania. Najwyraźniej temat do rozmowy był trudny, skoro nie obeszło się bez alkoholu. Namiętność wybuchła na nowo i kochankowie postanowili przenieść się do sypialni. Dzieciom polecili pobawić się na dworze, żeby bez skrępowania oddać się seksualnym igraszkom. Siostry, 12-letnia i 13-letnia, nudziły się, więc zadzwoniły do przyrodniego brata, któremu opowiedziały o całej sytuacji.

Najwyraźniej zbulwersowany zachowaniem kobiety 19-latek powiadomił policjantów o niewłaściwym zachowaniu 40-latki. - Mogę potwierdzić, że otrzymaliśmy takie informacje. Znajdą się w materiałach dla sądu rodzinnego - mówi podkomisarz.

GD
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe