Wieczór Chwały w Chadeku

  • 14.06.2017, 11:23
  • AN
Wieczór Chwały w Chadeku
Heaven Up, Beata Bednarz i Darek Malejonek to artyści, którzy wystąpią podczas tegorocznego Wieczoru Chwały. Imprezę organizuje Chełmski Dom Kultury.

Wszystko będzie się działo na Skarpie przy Chadeku 15 czerwca. Początek o godz. 18, wstęp wolny.

Beata Bednarz to polska piosenkarka, muzyk sesyjny, laureatka i gość wielu festiwali. Jest instruktorką warsztatów muzycznych i gospelowych, trenerką impostacji i emisji głosu. Widowni najmłodszej znana jest ze ścieżki dźwiękowej do filmu "Król lew", gdzie zaśpiewała tytułową piosenkę "Krąg życia". Śpiewa też piosenki w polskiej wersji językowej do filmów "Mój brat niedźwiedź 2" oraz "Księżniczka i żaba".

Bednarz ukończyła Akademię Muzyczną w Katowicach w Instytucie Jazzu na kierunku jazz i muzyka estradowa.

Darek Malejonek  to polski kompozytor, wokalista i gitarzysta, członek zespołów: Kultura, Izrael, Moskwa, Armia, Houk, 2Tm2,3 oraz Arka Noego. Założyciel i lider Maleo Reggae Rockers. 30 lipca 2014 został odznaczony Złotym Krzyżem Zasługi na rzecz rozwoju kultury, za pielęgnowanie pamięci o najnowszej historii Polski.

Zespół Heaven Up zrzesza ludzi z różnych zakątków Polski. Obecnie pracuje nad materiałem i ma w planach nagranie pełnej płyty i koncerty. Tworzą go znakomici, profesjonalni instrumentaliści i wokaliści, znani ze sceny chrześcijańskiej i nie tylko. Heaven Up na swoim koncie ma wspólne koncerty z Mieczysławem Szcześniakiem, Kasią Wilk i Stanisławem Sojką, Moniką Kuszyńską. Podjął stałą współpracę z saksofonistą Michałem Kobojkiem, znanym z takich formacji jak Varius Manx czy Krzysztof Ścierański Quartet.

AN
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe