Otwarty turniej szachowy w PWSZ

  • 8.06.2017, 09:00 (aktualizacja 09.06.2017 10:40)
  • MP
Otwarty turniej szachowy w PWSZ
Naukowe Koło Studentów PWSZ TV zaprasza wszystkich do udziału w Otwartym Turnieju Szachowym o Puchar Rektora PWSZ w Chełmie. Rozpocznie się on o godz. 10 w najbliższy piątek (9 czerwca). Liczba miejsc ograniczona do 50 osób. Decyduje kolejność zgłoszeń. Wpisowe wynosi 10 zł.

- Celem naszego turnieju jest przede wszystkim popularyzacja gry w szachy, jednej z najstarszych i najbardziej wymagających gier na świecie - mówi Michał Klimczuk, przewodniczący Naukowego Koła Studentów PWSZ TV. - Jednocześnie chcemy promować lokalne talenty w tej dyscyplinie oraz pokazać osobom niezwiązanych z PWSZ, zalety studiowania na naszej uczelni.

Turniej rozegrany zostanie w systemie szwajcarskim: 7 rund w tempie 2 razy po 15 minut na partię. Jak zaznaczają organizatorzy, podczas uczelnianego turnieju będą obowiązywały przepisy Światowej Federacji Szachowej FIDE. Sędzią zawodów będzie Edward Chowra. Zgłoszenia za pośrednictwem strony www.chessarbiter.com są przyjmowane do 6 czerwca, zapisy będą przyjmowane również w dniu zmagań do 9.45. Na najlepszych czekają statuetki oraz dyplomy.

Patronat nad Otwartym Turniejem Szachowym o Puchar Rektora PWSZ w Chełmie sprawują redakcje Super Tygodnia Chełmskiego i Radia Bon Ton.

MP
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe