Dzień dziecka w Wierzbicy

  • 5.06.2017, 10:38
  • informacja prasowa
Dzień dziecka w Wierzbicy
1 czerwca 2017 roku na obiektach gminnego centrum rekreacyjno-sportowego odbył się gminny dzień dziecka, zorganizowany przez Wójta Gminy Wierzbica, Stowarzyszenie Wspierania Aktywności Społecznej Stella, Klub Integracji Społecznej w Wierzbicy, Zespół Szkół im. Kazimierza Górskiego w Wierzbicy, Gminną Bibliotekę Publiczną w Wierzbicy.

Przybyłe na imprezę dzieci przywitał gospodarz Gminy – Andrzej Chrząstowski, życząc  udanej  zabawy.

Dla wszystkich dzieci przygotowano wiele atrakcji. Do dyspozycji były: dmuchane zamki, dmuchana zjeżdżalnia, malowanie twarzy, lepienie z masy solnej, modeliny i plasteliny, kolorowe baloniki zawijane na kształt przeróżnych zwierząt, pyszne grillowane kiełbaski, napoje, wata cukrowa, kolorowe tatuaże oraz liczne konkursy sportowe i  sprawnościowe z atrakcyjnymi nagrodami, ponadto odbył się miniturniej piłki nożnej.

Dzięki uprzejmości Komendy Miejskiej Policji w Chełmie i Posterunku Policji w Sawinie, dzieci mogły również oznakować swoje rowery  i  wprowadzić informacje o właścicielu do bazy danych.

Rodzice i opiekunowie dzieci podczas ich zabawy mogli skorzystać z oferty Szkoły dla Dorosłych ŻAK, oraz skorzystać z możliwości przebadania skóry i konsultacji  dietetycznych przez  Oriflame WELLNESS & BEAUTY. Ta niepowtarzalna atmosfera, wspaniała zabawa na świeżym powietrzu sprawiły, że ten wyjątkowy dzień był pełen radości i uśmiechu. Radosne święto wszystkich dzieci, obchodzone od ponad pół wieku, na stałe wpisało się w kalendarz imprez kulturalnych naszej gminy.

Nie zabrakło również pamiątkowych zdjęć.

 

informacja prasowa
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe