Leasing na kilometry, czyli innowacyjny produkt na polskim rynku

Leasing na kilometry, czyli innowacyjny produkt na polskim rynku
Jesteś zainteresowany leasingiem, bo właśnie otwierasz firmę i potrzebujesz samochodu? Obok standardowych propozycji, znajdziesz formułę Happy Miles. Czym się ona wyróżnia? Czy warto z niej skorzystać?

Leasing – alternatywa (nie tylko) dla kredytu

Skoro jesteś zainteresowany leasingiem, to z pewnością wiesz, jakie korzyści płyną ze skorzystania z tego właśnie rozwiązania. Standardowa rata leasingowa jest jednak dość wysoka i może cię odstraszać. Jako osoba dopiero rozwijająca swój biznes, możesz mieć słuszne obawy, że nie będziesz mógł sobie pozwolić na jej opłacenie w miesiącach, gdy zleceń lub zamówień będzie mniej. Co w takiej sytuacji?

Idealnym rozwiązaniem na twoje wątpliwości może być nowa formuła leasingowa, która pojawiła się niedawno na rynku. Wprowadziła ją Grupa Idea Bank – mowa o Happy Miles.

Płać za pokonane kilometry i…

…nie martw się, że nie będzie cię stać na uregulowanie powziętych zobowiązań. Formuła Happy Miles opiera się na następującym rozwiązaniu – klient płaci ratę leasingową, która składa się z dwóch kwot:

  • stałej – to kwota, którą co miesiąc przedsiębiorca jest zobowiązany opłacić,
  • ruchomej – opłata jest naliczana za każdy przejechany kilometr.

Im częściej zatem użytkujesz w ciągu miesiąca pojazd, tym więcej zapłacisz. Jeżeli zamówień będzie mniej i – w związku z tym – będziesz rzadziej odpalał samochód, to rata leasingowa będzie niższa. Takie rozwiązanie jest nie tylko uczciwe, lecz przede wszystkim idealne z punktu widzenia przedsiębiorców, którzy obawiają się, że nie podołają finansowo z opłaceniem wysokiej raty leasingowej.

Jak odbywa się rozliczenie?

Informacje o Happy Miles oraz sposobie rozliczania się z klientami znajdziesz tutaj: https://www.happymiles.pl/.

Aby rozliczenie było przejrzyste, Grupa Idea Bank zdecydowała, że w każdym pojeździe wziętym przez przedsiębiorcę w leasing, zostanie zamontowane urządzenie GPS. Co więcej, do zgromadzonych danych dostęp ma nie tylko leasingodawca, który sporządza rozliczenie i wystawia faktury, lecz także leasingobiorca.

Po zakończeniu umowy leasingowej, przedsiębiorca może – ale nie musi – wykupić pojazdu, który użytkował.

Rozwiązanie dla dużej firmy

Dziś twoja firma jest niewielka, zatem również twoje potrzeby nie są duże. Być może jednak za kilka miesięcy będziesz już zatrudniał pierwszych pracowników i zdecydujesz się podpisać kolejne umowy leasingowe. Wówczas z pewnością wykorzystasz fakt posiadania dostępu do specjalnej aplikacji, dzięki której będziesz mógł sprawnie zarządzać posiadaną flotą pojazdów.

Korzystanie ze specjalnej aplikacji pozwoli ci m.in. zarządzać zasobami paliwa. Będziesz również otrzymywał informacje np. o konieczności wykonania przeglądu w poszczególnych pojazdach. W rezultacie odciążysz swoją pamięć – będziesz mógł się skoncentrować wyłącznie na prowadzeniu firmy, czyli obsłudze czy pozyskiwaniu klientów.

Wykorzystaj możliwości, jakie daje formuła Happy Miles. Płać wówczas, gdy użytkujesz samochód i nie martw się wysokością raty leasingowej. Na takim rozwiązaniu możesz jedynie zyskać.

 

Artykuł sponsorowany

Admin Admin
Podziel się:
 

Pozostałe