Cha cha - to będzie rekord!

  • 29.05.2017, 11:57 (aktualizacja 30.05.2017 10:23)
  • red
Cha cha - to będzie rekord!
Dzień Dziecka uczniowie ARKI wraz z rodzicami chcą uczcić w dość niekonwencjonalny sposób. 1 czerwca o godz. 10.30 przystąpią do próby ustanowienia rekordu Polski we wspólnym odtańczeniu cha-chy.

- To będzie wyjątkowy dzień, nie tylko dla naszych uczniów, ale również dla naszego miasta – mówi Anna Łopąg, dyrektor Niepublicznej Integracyjnej Szkoły Podstawowej Nowoczesnych Technologii i Języków Obcych Arka w Chełmie. – Po pierwsze, dlatego, że zechcemy się wpisać do Księgi Rekordów Polski, a po drugie, że swoją obecność na naszej imprezie potwierdziła ekipa "Dzień Dobry TVN".

Oczywiście nie zabraknie i innych znamienitych gości m.in. sędziego Biura Rekordów, który – na co liczą uczniowie – pozytywnie zweryfikuje próbę i nagrodzi tancerzy certyfikatem rekordu. Będą władze Chełma z prezydent Agatą Fisz na czele oraz wicemarszałek województwa lubelskiego Krzysztof Grabczuk. Uczniów dopingował będzie również Adrian Makar, zwycięzca VII edycji "Mam talent".

teraz czytane: Plac Dworcowy do remontu

Tłem dla próby ustanowienia rekordu będzie Dzień otwarty szkoły ARKA. Na przyszłych uczniów czeka wiele atrakcji m.in. gry i zabawy sportowe, zajęcia artystyczne i informatyczne, przejażdżki kucykiem lub, jeżeli ktoś woli, quadem.

Organizatorem imprezy jest Integral ARKA, spółka będąca organem założycielskim szkoły.

 

Byliśmy na próbie przed występem. Zobaczcie zdjęcia!

red

Zdjęcia (4)

Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe