Zostań studentem WSEI

  • 19.05.2017, 15:26
  • Artykuł sponsorowany
Zostań studentem WSEI
Rozpoczął się okres rekrutacji na studia wyższe. Wyższa Szkoła Ekonomii i Innowacji w Lublinie to największa uczelnia niepubliczna we wschodniej Polsce, znana z praktycznego przygotowania do zawodu i szerokiej współpracy z przedsiębiorstwami.

Wyższa Szkoła Ekonomii i Innowacji w Lublinie od kilku lat realizuje programy kształcenia o profilu praktycznym przygotowujące absolwenta do wejścia na współczesny rynek pracy. W nauczaniu nastawiamy się na praktyczność wiedzy i wytwarzanie umiejętności oraz postaw pożądanych przez pracodawców. Dbamy, żeby uczestniczyli oni w kształceniu naszych studentów - mówi Teresa Bogacka, Kanclerz WSEI.

Uczelnia podpisała szereg umów z partnerami strategicznymi, czyli instytucjami i przedsiębiorstwami, w których realizowane są praktyki zawodowe, i w których pracują nasi wykładowcy praktycy. Student może indywidualnie kształtować swoją ścieżkę edukacyjną, gdyż studia w WSEI odbiegają od skostniałych form studiów akademickich.

Dzięki temu absolwenci WSEI bardzo szybko odnajdują swoje miejsce na rynku pracy. Według systemu ubezpieczeniowego ELA (Ekonomiczne Losy Absolwentów ) 95 proc. naszych absolwentów znajduje pracę i są do niej faktycznie przygotowani.

WSEI prowadzi studia na kierunkach: Administracja, Bezpieczeństwo wewnętrzne, Ekonomia, Zarządzanie, Logistyka, Finanse i rachunkowość, Psychologia, Pedagogika, Transport, Mechanika i budowa maszyn, Informatyka, Pielęgniarstwo oraz Pedagogika specjalna - nowość. Studenci mają do wyboru łącznie 64 atrakcyjnych specjalności.

W roku akademickim 2017/2018 Uczelnia otrzymała dofinansowanie z EFS na dostosowanie programów kształcenia, w ścisłej współpracy z pracodawcami do potrzeb społeczno-gospodarczych, na studiach licencjackich Psychologia oraz Finanse i Rachunkowość. Dofinansowanie obejmuje do 30% wysokości czesnego. Uruchomione zostaną również, w ramach projektów europejskich, bezpłatne studia stacjonarne dla obywateli polskich i obcokrajowców, prowadzone w całości w języku angielskim na kierunku Pielęgniarstwo I stopnia, Informatyka I stopnia, Zarządzanie I stopnia oraz Ekonomia II stopnia. Dla obcokrajowców przewidziane są „stypendia” na pokrycie kosztów utrzymania. Środki te będą wypłacane przez pełny cykl kształcenia na danym kierunku. Do dyspozycji studentów WSEI jest również Dom Studenta z 300 miejscami w apartamentach.

W okresie 16- letniej działalności Uczelnia stworzyła własną profesjonalną, bardzo dobrze wyposażoną w audiowizualny i multimedialny sprzęt bazę dydaktyczną, która pozwala na realizację procesu edukacyjnego na wysokim poziomie oraz projektów naukowych i badawczych.

Wysoki poziom kształcenia w WSEI znajduje odzwierciedlenie w opiniach niezależnych instytucji oceniających jakość kształcenia w szkolnictwie wyższym. Uzyskane certyfikaty potwierdzają uznanie dla Uczelni jako realizującą na wysokim poziomie proces edukacyjny, aktywnie wspierającą swoich studentów i absolwentów w podejmowaniu wyzwań zawodowych i realizacji celów na rynku pracy.

www.wsei.lublin.pl

 

 

Artykuł sponsorowany
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe