PRACA: PROMEDICA24

  • 12.05.2017, 10:05 (aktualizacja 23.05.2017 09:07)
  • Promedica24
PRACA: PROMEDICA24
Szukasz zajęcia, które połączy pracę i podróże, a jednocześnie zapewni atrakcyjne wynagrodzenie?

 

Promedica24, europejski lider usług opiekuńczych dla seniorów ma dla Ciebie ofertę. Firma szuka obecnie opiekunek i opiekunów na 1,2 lub 3-miesięczne kontrakty do pracy w Niemczech lub Anglii. To idealna okazja dla osób, które chcą podreperować swój budżet.

Promedica24 poszukuje opiekunek i opiekunów, którzy będą zajmować się seniorami w Niemczech lub Anglii. Ważne jest doświadczenie w opiece (może być nad osobą z rodziny), a także podstawowa znajomość języka, sumienność, dobry kontakt z ludźmi oraz cierpliwość. Na początku sprawdzamy poziom znajomości języka i doświadczenie kandydatów. Organizujemy również bezpłatne szkolenia i kursy języka niemieckiego, które przygotowują ich do pracy za granicą. Dlatego nawet osoby z niewielkim doświadczeniem mogą zostać profesjonalnymi opiekunami – mówi Anna Stróżek, Specjalista ds. Rekrutacji z Oddziału w Lublinie.

Opiekunowie wyjeżdzający z firmą Promedica24 do Niemiec lub Anglii mają zapewniony transport oraz zakwaterowanie. Wyjazdy trwają 1, 2 lub 3 miesiące, w zależności od dostępności osób starających się o pracę, dzięki czemu wyjazd można dopasować do innych planów.

 

Dbamy o to, aby nasi współpracownicy mieli pewność, że mogą na nas zawsze liczyć. Nad ich pracą czuwa opiekun kontraktu, który dba o zorganizowanie podróży do podopiecznego i z powrotem do Polski. Jest także dla nich głównym kontaktem podczas pracy za granicą, w razie problemów, opiekunowie mogą zadzwonić pod dedykowaną infolinię – wyjaśnia Pani Anna.

 

Dlaczego praca w charakterze Opiekuna?

 

Atrakcyjne Wynagrodzenie jest ważnym, ale nie jedynym powodem, dla którego osoby szukające pracy powinny rozważyć wyjazd za granice do opieki nad osobą starszą.

 

Ta praca oferuje liczne korzyści. Na pewno jest okazja do szlifowania znajomości języka obcego. Mieszkając w domach rodzinnych podopiecznych nasi opiekunowie mają również niepowtarzaną szansę na poznanie kultury i obyczajów Niemiec, czy Anglii – wymienia Anna Stróżek.

 

Jeżeli jesteś zainteresowany pracą w charakterze opiekuna osób starszych, przyjdź 23 maja na spotkanie informacyjne w OHP w Chełmie przy ulicy Lwowskiej 51 o godz. 11.00 oraz 24 maja o godz. 11.00 w Powiatowym Urzędzie Pracy, ul. Mostowa 4 w Krasnymstawie. Telefon kontaktowy:
519 690 482.

Na spotkaniach można zapisać się na bezpłatny kurs języka niemieckiego od podstaw z gwarancją zatrudnienia.

Serdecznie zapraszamy!

 

Promedica24
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe