Samochodowy Rajd Pań

  • 9.05.2017, 08:46 (aktualizacja 11.05.2017 12:56)
  • AN
Samochodowy Rajd Pań Automobilklub Chełmski
Automobilklub Chełmski, Radio Bon Ton i Stowarzyszenie Kobiet Aktywnych "Razem na Kresach" zapraszają do udziału w Samochodowym Rajdzie Pań, który odbędzie się w sobotę 27 maja.

Na zmotoryzowane panie czeka znakomita zabawa i trochę adrenaliny. Warunkiem koniecznym do startu w tej atrakcyjnej imprezie jest posiadanie prawa jazdy przez kobietę-kierowcę i dysponowanie sprawnym, dopuszczonym do ruchu samochodem. Na siedzeniu pilota może zasiadać mężczyzna. W samochodzie może jechać większa liczba osób, jednak wszystkie zadania konkursowe wykonuje tylko kierowca i pilot.

Zbiórka uczestników o godz. 10 w siedzibie naszej redakcji przy ul. Lubelskiej 31. Tam odbędzie się tzw. odbiór administracyjny, czyli podpisanie zgłoszenia i uiszczenie startowego w wysokości 20 zł od załogi oraz odprawa, podczas której zostaną omówione wszystkie informacje niezbędne do pokonania trasy oraz podane zasady punktacji. Następnie uczestnicy wyruszą na trasę turystyczną, na której zwiedzą m. in. Sawin, Wolę Uhruską i Hniszów. Będą też starali się zlokalizować podane na zdjęciach obiekty, podać odpowiedzi na pytania turystyczne, wykonywać inne zabawowe zadania i pokonać samochodową próbę sprawnościową. Będzie to znacznie bliższe dobrej, rodzinnej zabawie niż sportowemu wyczynowi. Meta rajdu będzie w Parku Miejskim podczas imprezy Chełmski Dzień Organizacji Pozarządowych, gdzie na uczestników będzie czekać ognisko z kiełbaskami. Wszyscy otrzymają upominki, a zwycięskie załogi puchary i nagrody.

Więcej informacji pod numerem telefonu 502 342 117 lub adresem mailowym akchelmski@hoga.pl.

AN
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe