Weekend w Chełmie? Zobacz co się dzieje!

  • 20.04.2017, 08:49 (aktualizacja 24.04.2017 10:42)
  • MR
Weekend w Chełmie? Zobacz co się dzieje!
Weekend w Chełmie zapowiada się ciekawie. Koncerty, wystawy i spektakle. Co wybieracie?

DKF na terapii u psychiatry

20 kwietnia Dyskusyjny Klub Filmowy Rewers zaprasza na projekcję filmu "Nawet nie wiesz, jak bardzo Cię kocham" w reżyserii Pawła Łozińskiego. Spotkanie kinomanów 20 kwietnia.

Szczegóły znajdziecie >>>>TUTAJ<<<<

Weekend z R.

Po raz kolejny Teatr Ziemi Chełmskiej zaprasza na "Weekend z R". Wystąpią: Barbara Szarwiło, Agnieszka Szkoda, Andrzej Kuczura, Adam Organista, Sławoj Czarnota, Andrzej Kosiniec. Spektakl już w piątek.

Więcej szczegółów >>>>TUTAJ<<<<

Kasprzycki u Wojciecha

22 kwietnia Wojciech Malawski zaprasza do Strzechy na koncert Roberta Kasprzyckiego. Nie macie planów na najbliższą sobotę? Przyjdźcie posłuchać muzyki do Strzechy u Wojciecha.

Więcej szczegółów znajdziecie >>>>TUTAJ<<<<

XXX-lecie Estrady Dziecięcej

Zapraszamy na dwa jubileuszowe koncerty na godzinę 15.00 i 18.00 do sali widowiskowej Chełmskiego Domu Kultury. W spektaklu "Księżniczka na ziarnku grochu" w reż. Renaty Jakimiuk zaprezentują się wszystkie grupy Estrady Dziecięcej, niespodzianką będzie udział rodziców i nauczycieli Estrady. Zobaczymy też absolwentki Estrady w trzech niezapomnianych choreografiach. Posłuchamy wspaniałych wspomnień nagranych przez naszego Patrona Medialnego Radio Bon Ton.

>>>>TUTAJ<<<< znajdziecie link do wydarzenia.

Chóry zjadą do Chełma

23 kwietnia w Chełmskim Domu Kultury odbędą się XXVI Międzynarodowe Spotkania Chóralne. W tegorocznej imprezie oprócz organizatorów weźmie udział pięć chórów, w tym jeden z Białorusi. Po szczegóły zapraszamy >>>>TUTAJ<<<<
Poniedziałek

Kiermasz przeczytanych książek

Z okazji Światowego Dnia Książki Chełmska Biblioteka Publiczna organizuje "Kiermasz przeczytanych książek". Impreza odbędzie się 24 kwietnia we wszystkich placówkach biblioteki. Szczegóły znajdziecie >>>>TUTAJ<<<<

IV LO oddaje scenę muzycznym talentom

Ciekawą ofertę przygotowało IV Liceum Ogólnokształcące w Chełmie. Podczas Dnia Otwartego każdy będzie mógł pochwalić wokalnymi i muzycznymi umiejętnościami przed szeroką publicznością. Muzyczny Hyde Park w IV LO rozpocznie się 24 kwietnia o 13.30. Scena w sali gimnastycznej szkoły zostanie oddana każdemu, kto tylko zdecyduje się wystąpić.

- Koncert jest otwarty i nie posiada żadnego scenariusza - mówi Marzena Koprukowniak, dyrektor IV LO. - Na naszej scenie mogą wystąpić zarówno soliści, jak i zespoły, które zgłoszą chęć udziału najpóźniej 2 godziny przed rozpoczęciem koncertu. Nazwa wydarzenia nie jest przypadkowa, ponieważ nawiązuje do londyńskiego Hyde Parku, znanego przede wszystkim z forum Speakers` Corner, gdzie każdy może swobodnie wyrazić swoje poglądy. Podobnie jak tam, także w IV LO obowiązują pewne ograniczenia. - Zabronione są treści niezgodne z prawem, dyskryminujące i wulgarne. Uczestnicy nie mogą również prezentować symboli, które godzą w godność człowieka, poniżają inne osoby, narody i religie. Pełny regulamin Hyde Parku w IV LO jest dostępny na stronie internetowej szkoły. Wstęp bezpłatny.

MR
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe